Nevíte kde se dají stáhnout Worms :forts under siegt

Nevíte kde se dají stáhnout Worms :forts under siegt me se to totiž stahuje přes edonkey 1Kb/s potřeboval bych stahovací rychlost nejmíň 55Kb/s.
no to mi je za jednotku:
A: Kb/s (kelvin.bit/sekunda)
alebo
B: kB/s (kilo.Bajt/sekunda)

ak platí B, tak by som tiež potreboval >55kB/s
fajn, a nevíš kde by se daly stáhnout ?
> Stanley_B707: ve výpočetní technice se používá pro označení kilo jak malé, tak velké K. Někdy se ještě rozlišuje, že jedno z toho označuje 1000 a druhé 1024, ale přiznám se že nevím které označuje co.

> Pavel: Worms Forts Under Siege demo pokud vyšlo si můžeš stáhnout např. zde (http://games.tiscali.cz/clanek/demo.asp?id=7749)
Plnou verzi si můžeš stáhnout z police do nákupního košíku v kterémkoliv obchodě prodávajícím PC hry.
2 Tom:
ale bits a Bytes je rozdiel
kilo má vždycky označení malé k, velké K je Kelvin. Akorát ve VT je kilem označováno 1024 jednotek.
A rychlost připojení se v nabídkách udává v kb/s, u stahování kB/s
b=bit, B=byte=8 bitů.
Ve výpočetní technice se označuje kilo někdy i vekým K, opravdu se to původně zavedlo kvůli tomu rozlišení 1000 a 1024.
Věř mi ;-)

> Stanley: to samozřejmě vím, že bit a bajt je rozdíl

> Johny: co má společného k jako kilo a K jako Kelvin?
To bys taky mohl říct, že ml (mililitr) je špatně, protože m je jednotka délky.
Nemotej do hromady jednotky veličin a předpony označující násobitele.
Jo, m je taky značka hmotnosti :-). Ovšem předpona velké K neexistuje
Johny > Z fyzikálního hlediska je kilo pouze k, ale kilo taky vždycky znamenalo pouze 1000.
Jenže když ve výpočetní technice potřebovali zavést 1024 a zároveň se někdy používalo i 1000 (opravdu), tak byla snaha to rozlišit. A zavedlo se k a K. Akrotá mám pocit, že paradoxně k pro 1024 a K pro 1000, ale to nevím jistě. Upozorňuji předem, že se to týká pouz kil, neexistuje tedy MB a mB.
Ale když tomu nevěříš, brát ti to nebudu.
Jj, je MB, mB neni, ale Mb je:-).......
fajn to je jedno, ale kde se dají stáhnout
Nevím jestli neumíš číst, ale já jsem ti odpověděl. Tak znovu:

Worms Forts Under Siege demo si můžeš stáhnout např. zde (http://games.tiscali.cz/clanek/demo.asp?id=7749)
Plnou verzi si můžeš stáhnout z police do nákupního košíku v kterémkoliv obchodě prodávajícím PC hry.
achat dnešní mládež... pořád by stahovala... :) jó to za komunistů nebejvávalo...

zkus morpheus... já s nim stáhnul šecko co jsem potřeboval... a že sem toho potřeboval hodně....!
S MORPHEUSEM mi to nic nenašlo...
no... taky mě to mrzí...
me ne
www.vltava.cz tam možná nové Wormsy mají.
ZADARMO ?!
DC++:-)
pavel: ty krades soft?!
Pavel - proč zadarmo? Samozřejmě že za peníze. Proč bych jako měl někomu radit kde najde hru zadarmo? To bych ti taky mohl říct - chceš auto? Vyjdi ven, sedni do prvního co se ti podaří otevřít a jeď, je tvoje....