trapas

hehe, Bill Gates prednasal o novych programoch od Microsoftu. Zrazu sa vsetci zacali smiat. Gates sa otoci a na premietacom platne je co? No preda BSOD (blue screen of dead) ;)

vraj to bolo v spravach (hovoril mi otec, ja som pri PC)
videl sem videjo :}
A je to stary hrozne dlouho a mluvil nekdo jinej nez gates..
Ypkis: Dnes se to ale opakovalo (na zive je o tom zminka myslim)
naposledy když představoval Win98 ;)
jj bylo to pri w98 a tusim digitalu na usb nebo tak neco, nejhorsi je kdyz ti spadne informacni system na letisti a ze vsech monitoru problikava modrej zasek
To jako, že sletí dolů či co?
Na mě je to příliš složité, mluvte jasněji!
jinxx: JJ Tuším, že Gates (Nebo nějaký jiný borec z MS) předváděl, jak skvěle funguje ve Windows plug & play (scanner?) a ono mu to nějak vytuhlo :)
Aha už to chápu!
Widows (až borce z Microsoftu(tedy asi pojmenovaný podle jejich ptáků, za nima pravděpodobně nechodí děda Mrazík)z toho lítání klepne pepka, budou to muset za ně vzít jejich družky a relativně firmu budou muset přejmenovat) nám už ukázali zpoustu zázračných vynálezů, ale že mají i erotické účinky jsem opravdu netušila. Nějaká nová utillitka či co?
hanyz: Fuj, takové vzrušení to snad nebylo:)
Asi to v tu chvíli vytuhlo spíše linuxářům, to je fakt ;)
Ten chudák musel být v onu chvíli dost povadlý.
No jo, problémy s erekcí jsou většinou psychického rázu:)
Bude další trapas:

http://www.root.cz/clanek/2562

:o)))
Aha, vytuhlo, a teď ještě Kernel panic. K těm úchylům bych se raději ani nepřibližoval :)
... před cca třemi roky pocítila potřebu záložního operačního systému, který by mohla na trh nasadit v případě, že Windows NT selžou...

M$ prostě chtějí za každou cenu klikací server.
Trapas jako hrom :D Kdyby byli chytřejší, BSOD by zakázali a dali by automatický restart počítače, pak by řekli, že někdo omylem zmáčknul reset a mají to vyřešené :)
Neblázni, vždyť by jim vznikl nekonečný cyklus. :o)
Holt, když Kernel zpanikaří, je třeba zavolat zkušeného generála Failurea.

Ale hezky si s tím pohráli: Microsoft Office Linux (MS ROFL Server ! ! !)
Takhle spíš z chudáka Kernelu udělaly opravdu panice. :o)

Dokonce tam mají i M$ Bash...ale není možnost ho spustit jinak než pod grafickým rozhraním...jak jinak.
To že se MS zabývá i cizími platformami není novinka. Dokonce nabízí virtuální OS Mac a teď i Linux. Když mě dosloužilo první PC, měl jsem chvíli k dispozici starou G2 a tak jsem hledal všechno možný o Mac OS, a google mě hodil na stránky MS ;) Kdyby se drželi DOSu, tak by to možná dopadlo líp:)