FIREWIRe

ahoj uz je to presne rok co se pokousim sehnat ovladac na firewire, ktery jsem dostal ke kamere. zkousel jsem google ale na to jsem moc blbej asi a cd na kterym to bylo sem asi ztratil.
primo ta karta je od ST LABS, ale je na ni napsano, ze jestli ji spatne zapojim a pokurvi se to tak mi to SONY nemuze vyreklamovat tak nevim jestli hledat pod SONY nebo ST LABS kdyby to nekdo nasel tak mi da ten nejhezci darek!
proc kazda druha otazka tady je ot tebe?! na googlu urcite neco bude, nebo strankach ST LABu...ja mam od western digital, ovladace sou na CD, ale ke tvym as nepujdou...nebojo?!
<HTML>Kameru Sony mam a Firewire od ST LAB taky.. jestli mas stejny typ jako ja tj:
PCI Firewire 1394 controller card
muzu ti to poslat</HTML>
<HTML>A jak se tak divam na krabici ani v manualu neni zadny odkaz na stranky vyrobce nebo podpory.</HTML>
JO! PROSIM POSLI d_ptacek@centrum.cz BUH EXISTUJE!
:]]]]]]]]]]]]]]]]]]
Jo já jsem bůh . . .
Revealman: To se máš čím chlubit (neznabožský sarkastický úšklebník)
Revealman: A ja jsem jeste vys. Ja jsem totiz Pan Profesor :-)
<HTML>Mno jak jsem psal na dotycny mail....
Zjistil jsem (to je lol) ze CD s ovladaci neni zadne CD s ovladaci,ale pouze cd s navodem v html jak provest ukon: zapojit kameru a vybrat: vyhledat ovladace automaticky - ktere jiz obsahuji windows v sobe :)
tak jsem ti poslal takoveto driverinfo :)
alespon uz nebudu davat do mechaniky to cd zbytecne :)</HTML>
Sojkovec: Hold každej (jako já - bůh) nemůže bejt nejmocnější, no . . . :D
Revealman: a ceho jsi buh? Ja jsem buh deste....
Kdysi jsem slyšel v jakémsi příšerném filmu (to snad ani nebylo béčko, to muselo být něco mezi céčkem a déčkem) naprosto kouzelnou hlášku. Už nevím, o co šlo (snad erot. sci-fi horor ?), ale jeden chlapík vybalil na nějakou ženskou: "Jsem mimozemšťan. Bůh sexu!" Načež zahrála dramatická hudba: "Tududůů"

Nejsem moc off-topic? ;)