kritika

Tak se taky koukněte na můj web www.opoxweb.wz.cz a řekněte mi co je na něm špatně, na mým vlastním fóru mi to nikdo moc neřekne nevim proč, ale já to chcu vědět. Po grafický stránce můj web určitě zaostává, nedělám se žádnejma grafickejma programama, je to čistě pouze html.
je dobrej, jen oddelej barvny pozadi. proste cerna na bilym :)
<font color="Red">06.12. 2004</font><font color="White">...
to moc na css nevypadá.
Je to takové neučesané. Některé linky vedou do nových oken některé ne. Je to matoucí.
Není moc jasné, o čem to je. Možná nějaký úvod...
Je to takové jednoduché, menu je na můj vkus moc výrazné a takové rozskákané...
Managery, možná by o nich chtělo něco napsat, co je na nich hezké a tak, jinak je na tohle lepší google.
Koukám u CMS to je. (-:

Uvádět telefon prý není úplně bezpečné, ale já jsem ho na svém webu měl strašně dlouho a nic jsem nepozoroval. (-:


Dost mínusů. V každém případě ses určitě snažil a dovedl cosi do nějakého stavu, to každý neumí. (-; Ještě nějaký ten čásek a bude to určitě perfektní.
Jojo, chtělo by to trochu CSS.
(www.jakpsatweb.cz)

A btw, "O mě" se píše "O mně"...

Na to, jaké to má zpracování, se mi to celkem hezky kreslí v Linxu.
Já to mám dělaný částečně v CSS, mám tam tyhle parametry:

body {background-color: DarkSlateGray}
font {font-family: Verdana}
h2 {font-family: Courier New; color: White; text-align: center}
h3 {font-family: Verdana; color: Gold; text-align: center}
h4 {font-family: Verdana; color: Gold; text-align: center}
h5 {font-family: Verdana; color: Gold; text-align: left}
p {font-family: Verdana; color: White}
div {text-align: center}
a {font-family: Verdana; color: Gold}

zatím jenom tohle, s CSS začínám...
btw: každej kdo kritizoval mou stránky, tak pokaždý zmínil menu :-D tak už s tím budu muset fakt něco udělat... možná si udělám pár obrázků a šoupnu je tam aby se to oživilo...
Opox:
CSS? Tak to ses machr. A tolik? Tyyyyyyyyyyyyjooooo! To by me vubec ze zdrojaku tvy stranky nenapadlo. Ses frajer!
opox> ja sem o menu nic nerikal
for Pat: já vím :)

for Marek z Markova: no já taky vim že uvádět telefon není bezpečný ale mám to tam už asi dva měsíce a za celou tu dobu mě prozváněly tak 4 neznámý čísla, dalších tak 8 lidí se mi identifikovalo :))
Já jsem to měl na webu tak dva roky a nestalo semi, že by mě někdo otravoval... Jo možná jednou, někdo z Chebu se ptal, jestli prodávám traktor... (-; Ale to bylo fakt jenom jednou.
Hm tak to je dobrý :)) Mě zatim nikdo, akorát když někdo něco chce třeba ohledně sporotovních manažerů se mě zeptat tak mi napíše SMSku ale jinak že by ě někdo otravoval to ne :)
opox:

>> každej kdo kritizoval mou stránky, tak pokaždý zmínil menu

Na menu bych se vyprd, ale co mě zaráží je fakt, že by ta stránky mohla mít nějaký záhlaví. Nějakou hlavičku. Nějak zvýraznit o čem ty stránky jsou.
Jasně, to já pořád říkám že to menu upravím, udělám nový, ale dycky se na to pak vykašlu protože pro mě to taky není nejdůležitější...


K tomu záhlaví.... nedávno, asi před pár dny jsem zrušil vstupní stránky na který to bylo :) Jinak mě nějak nenapadá jak to udělat tak aby to vypadalo pěkně, chybí mi trochu fantazie...
Chci říct, že jsem něco podobnýho měl na některých jiných stránkách, ale bylo to tam takový nevzhledný, potřeboval bych možná nějakou motivaci... :)
tedáááá....... ne motivaci, chtěl sem říct INSPIRACI :-D
pracuju na nový stránce, která bude o hře Czech soccer manager, základ už mám hotovej, bude to nejlepší stránka jakou sem kdy vytvořil :)
tenhle thread se začíná zvrhávat ve "one man show" :)
DeedX> uzs to znicil :)
no já sem nechtěl zakládat zase nový téma :-D to budete koukat až budu mít tu novou stránku... bude možná už začátkem ledna, podle toho jak budu mtí chuť ji dělat :)))