Guestbook

jde vam navstevni kniha na rezba.borec.cz me a jeste nekomu to jde ale spouste lidem to nejde cim to muze byt?
Kde by ta kniha měla bejt? Já mám IE 5.0 a vidím jen černou stránku s dvěma fotkama a tímto textem:

Svojí fotku jsem vyfotil
kdyz jsme zkouseli webkameru
tak se prosim nesmějte
Příště by nebylo na škodu sem hodit adresu na tu knihu. Mě to funguje i po funkční stránce a pro vsšechny ostatní to je na:

http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?id=70496
Tak to je paradox. Když se tam proklikám přes pravej obrázek a potom kliknu na "Návštěvní kniha", tak se do knihy dostanu. Ale když zkopíruju výše uvedenej link, kterej jsem sám naťukal a vložím do adresářovýho řádku prohlížeče, tak mi to vypíše:

Kod chyby KNI-001 ()
no prave tahle chyba se ctyrem lidem ze tridy objevi a jinejm to zase nabehne
Divný, knihu od Blueboardu, je lepší se naučit PHP a udělat si svou vlastní.
->petr to neumim..
Co neumíš? Naučit se PHP? To máš těžký. Co věcí se dá dokázat, když člověk aspoň trochu chce a nevysedává za pecí. Třeba i naučit se PHP.
->nipal ja to jeste nezkousel nedavno sem se trochu naucil HTML...
já s php začínám. Když vidím zdroják, vim co jaka funkce znamena, ale dohromady bych to asi nedal :( ale myslim si ze to je zacatek jako kazdy jiny, zacal jsem na Php pro úplné začátečníky a teď čtu nějakou krapet větší bibli php (nemůžu si vzpomenout jak se to jmenuje, ale je to ta velká červená:) Ale jinak krásnou návštěvní knihu seženeš na www.ne-e.net a nebo, když mi dáš mail, tak ti pošlu spousty knih postahovaných z různých stránek.
>> samozřejmě že povoleným způsobem... nekradu... :)

.-) <- Jednooký žižka :)