Ohodnoťte prosím znovu, někdo mi to předtím smazal.

Adresa: www.paulsp.wz.cz. Přestěhoval jsem své bývalé stránky www.princeofpersia.wz.cz na výše zmíněné. A ještě něco: nedělám ve FP a rámy pryč NEDÁM. Jinak jiné nápady uvítám.
S pozdravem
Pavel, 10 let
Mno... Buťto :

1) se koukni na www.jakpsatweb.cz a nauč se alespoň základy tvorby stránek.

Nebo:

2) Řikám to asi jako první člověk na wz a řiká se mi to velmi těžce... Ten FP pro začátek můžež skusit. Aspoň se tam něco přiučíš a postupně můžež přejít na dělání normálních stránek...
meca: FP jsem používal, ale používám jej jen na své stránky o Game Makeru http://gm.fbi.cz. Jinak DÍKY.
Hmm... tak radši to www.jakpsatweb.cz
tam jsem se taky koukal
A co si vykoukal? Podivej se treba na freyiny stranky. Vidis rozdil?
trochu jo
prý jen trochu :D tos mě docela pobavil, člověče.
Jo mě celkem taky :-)
Malý offtopík pro Pavla:

Koukám, že jsi připojený skrz 802.cz. A protože šéfík by rád domů nějaké rychlejší připojení a je od Frýdka, tak jsem o 802.cz uvažoval a chtěl jsem se zeptat japa to šlape a jak jsi připojený? Dík.
To hanyZ: oni se zaměřujou zejména na města, ne na vesnice(a kdyby v nějaké bydlel, tak má smůlu :-D ) a mám už s tím vlastní zkušenost: jak nám dali tu nabídku do paneláku, tak se taťka hned přihlásil... a kdyby jich bylo přece jen trochu více, měli by jsme to levnější. No ale to připojení je dělené, takže se o něj dělí ti, co jsou přihlášeni, a poslední dobou nám to jede nějak pomalu. Ale doufám, že se to zrychlí.

Jinak fajn :-)
P.S.: jen pro ukázku pingu v 16:01:
Příkaz PING na www.webzdarma.cz [81.31.7.91] s délkou 32 bajtů:

Odpověď od 81.31.7.91: bajty=32 čas=200ms TTL=61
Odpověď od 81.31.7.91: bajty=32 čas=291ms TTL=61
Odpověď od 81.31.7.91: bajty=32 čas=240ms TTL=61
Odpověď od 81.31.7.91: bajty=32 čas=270ms TTL=61

Statistika ping pro 81.31.7.91:
Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 4, Ztracené = 0
(ztráta 0%)
Přibližná doba od odeslání požadavku do příchodu ozvěny v milisekundách:
Minimum = 200ms, Maximum = 291ms, Průměr = 250ms
Ale ping jako hovado...
Pois0n: to uz se ale opravdu neda vydrzet ten ping
To si asi moc on-line nezagamesníš s takovým pingem, co? ;)

bmw. D%E
to hanyZ: ale jednou to bylo opravdu rychlé(nedělám si srandu, protože já hrál po síti a ping jsem měl 0 :-)). Je to totiž dělené připojení.
bmw. Mělo tam být "Díky za info", ale proč z toho vzniklo "D%E", to asi ví jen Gott :-/