Fórum Zadarmo

Rozmýšlam, že urobím web, z ktorého si každý bude môcť siahnúť Fórum.
Len ho nainštaluje, uvoľní databázu a všetko sa pripravý.
Dezajn fóra by sa dal komplet meniť Administrátorom priamo vo Fórach. Nemusíš mať žiadnu znalosť PHP, všetko nastavíš v adm. panely. Fórum by bolo v Slovenčine a zadarmo.
Čo vy na to? Je to dobrý nápad?
Zatiaľ to je len úvaha...
samozřejmě!
Spis bych to udelal jako sluzbu, neco jako Blueboard. Bylo by to docela dobry, protoze bys nemel konkurenci=vsichni by prilezli k tobe, pak bys mohl udelat komercni verzi a mas penizky v kapse:
nevyhody:
- hodne narocne
- server
Ale i v češtině.
Blbe sem to precetl, neumim moc slovensky, ty to chystas jako sluzbu, tak to jo.
Naprosto zbytecny. Priucis se, budes na sebe hrdej, budes mit referenci, ale vetsina lidi stejne sahne po phpbb nebo jinem foru.
Možno. Ale phpbb sa mi nepáči, mozno nato majú aj ostatný taký istý názor...
Jenze sou desitky dalsich for, i lehcich a flexibilnejsich, min robustniho/tezkopadnych.
Hmm... Ja nad tým pouvažujem.
Napíšte čo by ste vo fórume chceli vydieť (aké funkcie a pod...) .
Neco co konkurence nema, tedy nic.
Tak ja by som bol veľmi vďačný, keby bolo niečo takéto. Ja písať stránky vôbec neviem (ani HTML ani PHP) a ešte v slovenčine, to by bolo super! Dúfam, že ťa ostatné príspevky od toho neodradia. Oni si to vedia napísať sami, ale čo taký čo nie? A aké funkcie do toho? Mne by sa páčilo, keby si užívateľ programu mohol sám zadefinovať šírku a dĺžku okrajov, rámov, vlastné (ale aj predvolené) emotikonky, farbu pozadia, písma atď.
Ja nad tym pouvazujem, pravdepodobne to bude umiestnene na KGB (viac miesta), a forum si len zaregistrujete (nebude sa stahovat), a automaticky dostanete adresu podobnu:
www.forums.site/forum11/index.php

Bude to limitovane, okolo 20 forumov, este som sa nerozhodol.
Avsak este potrebujem vela casu, o tyzden (mozno) zacnem skriptovat...

Vsetko by sa menilo pomocou Administracneho panelu kam by mal pristup len ten co zaregistroval Forum. Vsetko by malo byt zadarmo...
Hosi, mam 10 Gb hosting, mozna bych vam to dal k sobe.
To by si bol dobry. A kolko miesta by si pridelil?
9.5 GB?
To myslíš vážne alebo si robíš srandu?
Vazne. Mozna i databaze by byla, ale pohodlenjsi by bylo to hazet do fajlu, nebylo by s tim tolik komplikaci..
Ja pracujem jednoznacne s databazou. Je to premna pohodlne... Bez databasi sa ani nepohnem. :(
Tak ako, dohodneme sa? :-)
Mno, snad jo... o vikendu ti to naklikam.
Diky :))))) . Mozes mi poslat aj e-mail - or - Mas ICQ?
ICQ nenavidim. Viz konec threadu AVG, muzes prijit a pokecat.. muzes i pres web, mega user friendly, staci napsat nick a kliknout :]
Ja tiez nie, ale maju to vsetci moji priatelia. Tak to pouzivam na komunikaciu s nimi...
<velky-radikalismus>ICQ pritel, spatny pritel</velky-radikalismus>
Ako sa to vezme. Ak ich poznas LEN skrz ICQ tak hej. Ale moji priatelia zo skoli a pod. maju ICQ.
Proste kdyz odmitaji prejit na IRC jsou moc uzavreni na to abych s nema mohl nejak rozume vychazet :(