Pozor na HOAX /nemazat prosím/

Kdo má ICQ, určitě mu zachvíli dojde (nebo už došla) zpráva:

1.12. ICQ sa bude platit! toto sa da ale zastavit tym, ze 20im ludom z contactnej listiny tuto spravu! toto neni sranda (Z: www.icq.com ) ked ju posles 20 ludom, dostanes Email a tvoja kvetina bude modra!

Prosím, už to nešiřte! Není to pravda (mám oficiálně potvrzeno, že je to HOAX).


A další hoax: všichni, kdo dostalou mail od osoby s titulem Barr. (barrister) a představuje se jako nějaká osoba "at law" (na právech), ačkoliv to vypadá důvěrně (pokud mu odpovíte, on Vám odpoví zpět), je to HOAX!


Btw. nešiřte žádné řetězové zprávy a la Prosím, pošlete to dál, i když je to od Vašich známých. Děkuji za pochopení.
wtg :)
to prvni sem dostal behem hodiny 3x 8-o
ICQ sux. Spalit to svinstvo.
Ypkisy, co máš proti ICQ?
"ze 20im ludom z contactnej listiny tuto spravu! toto neni sranda (Z: www.icq.com ) ked ju posles 20 ludom, dostanes Email a tvoja kvetina bude modra"

Všechny řetězcové dopisy jsou nesmysly a je nejlepší si jich vůbec nevšímat...
Co asi rekne Yp:
"IRC RULEZZ" :o))
takle se yp nevyjadruje :}
Mno, to ze je IRC jediny pouzitelny komunikacni elektronicky prostredek probihajici v real time case je snad samozrejmost, nepocitam li emaily, jenzto jsou spise urcene pro sirsi casovy horizont komunikace a s IRC se krasne doplnuji.
Ypkis -- objektivní recenze -- HAHAHAHAHA .
---
není potřeba většího komentáře
1.12. ICQ sa bude platit! toto sa da ale zastavit tym, ze 20im ludom z contactnej listiny tuto spravu! toto neni sranda (Z: www.icq.com ) ked ju posles 20 ludom, dostanes Email a tvoja kvetina bude modra!

To sem dostal včera od haXise.
Ale když to neni pravda . . .
Už sem to začal rozesílat
Uz jen tyhle hoaxy jsou dukazem pravdivosti mych slov. Nesnazil jsem se o zadnou recenzi konkretniho produktu, pouze poukazuji na skutecnost, ze ICQ je pro me zcela nepouzitelne a pohrdam jim.
Mně to poslala nějaká Němka bo co :) Bylo docela jasný, že jde o blaf..
Ypkis: ty jsi tragéd
Nejhorší je, že někteří BFU jsou schopni se za pravdivost tohoto hoaxu rvát do roztrhání těla.

V takovém případě pomůže tlačítko REPORT SPAM...
Me to hlavne poslali behem hodiny 3x kontakty z myho listu :))
A ještě lepší jak IRC je telefon.... (-;
A ještě lepší jak telefon je vandr....
a jeste lepsi je mlcet, ve vetsine pripadu [:
hehe taky mi to přišlo asi 5x... bohužel i od lidí, které jsem dosud za BFU nepovažovala:(
Hmm mám takovej pocit, že vím kdo založil toto forum ;-)
Proč? :D Založil jsem ho já, Michael bLe.
<HTML>Me takoveto zpravy opravdu dost vzdycky naserou a resim to klikem na "add to ignore list" jak se rika.. nejhorsi je srazka s blbcem</HTML>
Richard» Nejhorší je, že když dám Add to ignore, jemu se zobrazí zpráva, že je je v ignore listu a že mi nemůže poslet zprávu, tak si založí nový ICQ účet a prudí mně (s prominutím) ještě víc :D