Je tady nějaký webdesinger

Prosím, porovnejte mi zda je lepší html iframe, nebo php include pro tabulku odkazů.
php include
100%
jj
Určitě PHP include. 100%
HTML iframe je na ho*no. 100%
A ještě důvod: Povětšinou obsahy framů a iframů kolem sebe potřebují nějaké to prostředí. A když pak nějaký vyhledávač najde jenom ten vnitřek a není na to řádně myšleno, tak je to špaténka...
Jj, určitě include.

btw.
http://offtopic.mirrda.net/wz.png
a NENI to fotomontaz
mirrda> http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=4&i=17099&t=16793
ti lidi me rozlitostnili :/ mohli by se aspon dodatecne omluvit
Please zapomenout na vyledávače a historické prohlížeče. (A vypsat pár důvodů) GHlavně, jak to vypadá
Please zapomenout na vyledávače a historické prohlížeče. (A vypsat pár důvodů) Hlavně, jak to vypadá
Vypadá to tak, že zatímco php includem tam prostě nakopíruješ kus kódu, u iframu se musíš strarat o všelijaké rozměry, schovávání jeho okrajů a vůbec.
Stránka s iframem se musí rozloučit se striktním DTD.

btw, pokud chceš zapomenout na vyhledávače, znamená to, že si stavíš stránku, na kterou budeš nejspíš chodit jenom ty.
A tatinek a maminka. Prece legrace doma bejt musi xD
<HTML>mirrda: o tomhle vim neni to poprve ale nijak se to zatim neresi.. v nove verzi fora to urcite nebude</HTML>
Freya: Ale ne, jenom umím přečíst robotstxt.org! Na obsah iframe prostě nikdo odkazovat nebude, má-li někdo jiný názor, ať raději neprovozuje fulltext. (<meta name="robots" content="noindex,follow">; nebo bude /robots.txt trochu delší)
A co když je na té stránce zobrazené v iframe právě ta informace, o kterou mi jde, a která není na webu jinde k mání?
Já bych na ni klíďo odkázala, protože autor onoho iframu je mi většinou šumafuk, zatímco na pohodlném browsení pro moje návštěvníky mi docela záleží. Nebudu jim link na onu informaci upírat jenom proto, že se někdo rozhodl podávat ji v (hlavně pro sebe) nevýhodné formě. A taky jsem bezcitná a škodolibá, samozřejmě.
Chtěl sem se zeptat - pro chat bych ale framy měl použít, ne ?
Protože když potřebuju aktualizovat rám s textem tak každých 5s a rám s jménama taky ale ne tak často. Plus tam taky potřebuju na zadávání textu rám . . .
Hele omlovám se ti uživateli Já za příspěvek co není k tématu. . .
Revealman: Pro chatování se používá IRC.
Revealman: pouzij DC jako chat :O))
Sem myslel když chci napsat chat, tak mám použít rámy, ne?
Sem slyšel že pro chat jsou nejvhodnější
of course
Revealman: Ano, chat je věc, pro kterou byly rámce svtořeny.
Až na to, že HTTP se na chat vůbec nehodí.