PRO VSEHCNY NOVACKY PRED ZALOZENIM TEMATU. Aneb jak pouzivat forum!

http://www.trials-shack.co.uk/posting.html


Todle vsem novackum[i "starym vlkum"]zkouknout. Je to vystizny :) - jak se pouziva forum. :).

>>>ZKOUKNOUT<<<
Ac todle forum nectu tak ma pravdu ... .)
Co to ta baba na konci kecala?

Tomík.
nemam flash...
Pěkná blbost :-) . . . - myslim ten Flash
Co tam je? Nemam Flash.
tak si ho sezente, myslim ze to moc problem ani neni.
flash taky nemám... ale vydáváš se tady za kdovíjak zkušenýho, ketrej dává rady co jo a co ne ostatním lamám.
:D MEGA ROFL

ted si me setrel....:DDDD
Potrebujes Jezise?Jednoducha odpoved.Nechod za lidma,ale za nim samotnym.On se ti da poznat.Ma s tebou skvelej Bozi plan,lepsi nez ty dokazes ve sve hlave vymyslet.Kam te zavedlly tve plany?Strucne a jasne:do prdele a do prokleti.Buh je pozehnanej a dava jenom pozehnani,kdyz ho nasledujes ve tve svobode.Ano jsi uplne svobodny clovek.Cau.
Bozidar: zase se budu opakovat:
Maník je na exkurzi v pekle. Jde se Satanášem po chodbě. Satanáš mu otevře jedny dveře. Za nimi je banda chlápků kolem stolu, baští, zpívají, smějou se. Satanáš povídá: "takhle si představují peklo pohané a my jim to neberem". Další dveře. Tam se míchají chlapi s babama, souloží každý z každým, všichni jsou nadšení. Satanáš na to: "takhle si představují peklo muslimové a my jim to neberem". Za třetími dveřmi je spousta kotlů s vařící vodou a olejem a uvnitř sténají a skučí lidé mučení strašnou bolestí. Ještě je občas nějaký pekelník píchne vidlema, aby moc nevystrokovali nos z kotle. Satan: "Takhle si peklo představují křesťané a my jim to neberem..."

Dle mého názoru je veškerá víra v nějaké božstvo (ježíšstvo) akorát naškodu. Akorát se k vůli ní válčí...
Cau a hezkej den! Myslis si,ze kvuli Jezisovi se valci? a proc?On sam to navrhnul,aby kvuli nemu se lidi pozabijeli?Vzdyt ho ani osobne neznaji.Jak pak to,ze takovy soud nad nim.Zeptej se lidi proc chtej valky. Maji zalusk na druhy zeme,napr.ze jsou bohatsi,ze maji neco co oni nemaji a chtej to pro sebe.Zadostivost prinasi prokleti a smrt.Pak at se nedivi,muzou si za to sami.Dalsi vec je lzive uceni,dostat lidi do zdani a falesnejch predstav.A dabel se raduje!
Bozidar >> chlastáš, hulíš, nebo piješ houbový čaj? Jo, ďábel se raduje, když se má komu zasmát :-D
Amen. Nemá cenu diskutovat. Proti jednostranné fanatické víře se sice dá argumentovat, ale protistrana je nepřijímá...
Jezis to treba myslel dobre, jenze to prej Marx a Engels taky... Lidi jsou hloupi, a to je celej, tezko resitelnej problem.
Tak, pravdu díš. Navíc je to všechno lidský výmysl. Podle mě člověk stvořil boha a ne naopak...
Ahoj Sojkovce!Problem je uz davno vyresenej a to kazdej.Mas pravdu,ze to Jezis myslel dobre a ted to mysli taky dobre,vis,ze te ma rad?Je skvelej a ty jsi taky skvelej!
Marku z Markova!Prijimam jakekoli tvoje podnety:ty nefanaticke bez viry,kterou stejne nepotrebujes.Proc myslis,ze clovek stvoril Boha?Zajima me to.
Freyo!To je prima,prave jsi se prozradil.Neodepsal ses uz?Zkus se radovat radsi ty a ne dabel.
Bozidar: Hele, Freya se opravdu prozradit nemohl :)

BTW jakou ze ma nebe URL? Maji tam aspon IRC kanal? Bo aspon guestbook? Ze bychom dali pokec :-)
http://irc@nebe
Jsem rad ze jsem tady zpusobil takovou debatu...
jo na ircnetu je chan nebe ale je na klic (asi musis byt mrtvej) :/
To je mazec... já se přece raduju ;-) Hele, čím začala ta religionistická debata? Kdo povolal toho misionáře? Je Božidar jehovista?

Božidaro, ještě jsi mi nepodpověděla na mou otázku ;-)
Nazdar Freyo!Kdo by asi povolal toho misionare?Jehovisti?Zkus si pockat na odpoved od samotneho Jezise.On ti odpovi sam.Debata zacala právě jím.S pochopenim ...a prátelským pozdravem Božidar