Hledám práci jako kodér stránek

zdravím!

umím html, css, php, mysql a trochu JS ... nabízím vytvoření webových stránek a zařidím vše, co s jejich provozem souvisí ... levněji než profesionální agentury na toto zaměřené, protože jsem student a potřebuju si jen přilepšit ;-)

mezi stránky, které spravuji a které jsem nakódoval, patří www.erinel.svetjinak.net a www.svetjinak.net, stránky s novým css layoutem, na kterých pracuji (a tudíž fungují jen z malé části), jsou na www.newse.svetjinak.net

též ocením, když mi poradíte, na koho se s mou nabídkou obrátit ...

dyk
Kolik peněz tak chceš měsíčně?
No já HTML + CSS + základy PHP zvládám jakž takž taky.
Ale ty tvoje weby vypadají IMHO moc dobře (do zdroje sem nekoukal).
Určitě se někdo ozve ;-)
Jo a kolik bys za to chtěl (také bych to chtěl vědět)
:-) Mno já myslele, že koděr se zabývá kódem...
kolik peněz měsíčně? ... no, jako stálé zaměstnání bych to asi nestíhal (škola, PřF UK) ... spíš bych si plat představoval tak, aby se odvíjel od každé zakázky ... tedy dostanu zakázku na web/dostanu zaplaceno za web ... samozřejmě budou rozdíly, jestli budu mít zakázku na malý web poskytující pouze informace např. o dané firmě nebo to bude komplexní internetový obchod ... když jsem se tak díval, kolik si jinde účtují, tak mi to připadá jako opravdu nehorázné peníze .... já bych šel klidně i na 50% komerční ceny ... nepotřebuju z toho vytřískat co nejvíc peněz, abych se uživil, ale abych měl dostatek peněz na pokrytí studentského života ;-) ... tedy abych byl konkrétní, měsíčně bych potřeboval vydělat tak 2 - 3 000

stránky píšu samozřejmě validní a zobrazující se stejně v napsté většině prohlížečů i při různých rozlišení ...

jsem z Prahy, takže je možná i osobní schůzka, kde si s klientem ujasníme klientovy a mé požadavky (na víkend jezdim sem tam domu, do Děčína, takže je možná schůzka i v této lokalitě)

můžu se o stránky starat a průběžně podle vašich požadavků aktualizovat (to bychom se asi doholi na nějakém menším měsíčním poplatku)

pokud máte někdo zájem, napiště konkrétně vaše představy o tom, co na stránkách požadujete a já vám řeknu cenu ...
Hledám práci jako dekodér stránek. Rozkóduji váš web jak jste to ještě neviděli. Validátor díky vašemu webu spadne. Zaručuji minimálně 500 chyb.
Zn. Spěchá
paskal> tim se dneska neuzivis..
Johny: ty mozna jo, lidi sou dneska blby jak mraky :}
Tvoje stránky se mi moc líbí, ale nevím, jestli své potencionální klienty hledáš na správném místě. Tady se scházejí lidi, kteří se tvorbě webu věnují, a proto nepředpokládám, že by chtěli vytvořit stránky od někoho jiného. Je ale pravda, že za zkoušku nic nedáš:) Hodně štěstí.
asi tak...
IMHO by ses měl ještě trochu učit... A s Elis souhlasím ;)
Sakra, sem to nějak nezvlád. Sem zůstal přihlášenej. :) Nemá někdo zájem? :D
uvítal bych věcnější komentáře, díky
paskal: dneska je o webdesign strasny zajem. abys aspon trochu vynikl, tak musis byt extremne dobry a to ty imho zatim nejsi. ani ja ne.
Hledam praci jako koder ve Visual Basicu.

Nechce nekdo neco nakodit? :)
Jo, potreboval bych algoritmus na urcovani vetnych clenu, nebylo by neco? :)
Hm, to je docela hardcore.

Kdyby jsi dodal slovnik vcetne padu, mozna bych to _zkusil_.

Muj program co by delal domaci ulohy, sen, by se stal realitou :}
Stejna utopie, jako skutecne funkcni translator. Ackoliv s temi soucasnymi je aspon sranda, to se musi nechat...

A slovnik vcetne padu je tusim Ispell.
ale třeba sem zavítá někdo, kdo někoho shání ... a všimne si mě ;-)
Čeština je zajímavá věc. Co se skloňování týče, je docela pravidelná. Jedinej problém je m/ž/s a pak už by to snad šlo. Takže: kdo sestaví slovník :-)?
trh s webdesignem samotným je už dneska přesycenej... musíš dělat zároven i něco jinýho - např. grafiku - svatební oznámení například :) není od věci mít zrovna i reklamní agenturu
jo to je pravda
Hosi web neni budoucnost, dejte se na koden softu, v kodeni je pravda :]
teď mám hotový jeden projekt pro nějaký servis lyží a kol ... můžete se podívat na http://tomas.svetjinak.net, odkaz Servis List ...
Nic svetobornyho.