Koververze!

Mám hrozně rád různé coververze. Především, pokud nahraje jedna kapela koververzi písně od skupiny, hrající dost odlišný styl hudby...

Takže vás tímto vyzývám, pokud máte oblíbený cover, případně neoblíbený, ale nějak zajímavý a ujetý, prosím napište, budu moc rád... :)

Já teď třeba v poslední době objevil předělávku Beatlesácké "Come Together" od Soundgarden a je to šupa. Nebo fragment Barbie Girl od Aquy v live-verzi Faith No More :D

Nemusí být ani "oficiální". Třeba ta "amatérská" blacková verze Sometimes od Bitchney Spears, co mi poslala Freya, je vpravdě kouzelná.. x-D
Children Of Bodom ted udelali cover valu od Alice Cooper, Bed Of Nails, dost to pise. Taky udelali cover She Is Beautyfull od Andrew WK. Rulez valy. A somebody put something in my drink od Ramones je taky cover, tisickrat lepsi nez puvodni neposlouchatelna verze :]
Mimochodem, tady je ta Barbie, je to na konci koncertní verze skladby Epic, krátký kousek, ale stojí za to... ;) Kvalita=slabota :(

http://hanyzpage.czweb.org/BarbieEpic.mp3
Ypkis: Hlavně ti Ramones mě zajímají, dík :)
Je to taky od CoB samozrejme.
Ale tamto, She is Beautyfull.. je este vetsi extrem :]
Klasika od Pink Floyd "Have A Cigar" (z alba Wish You Were Here) předělali Foo Fighters (a s kytarovým partem jim pomáhal Brian May z Queen). Docela slušný...
headlong: vyzkouším, dík...
Pokud budeš potřebovat, dám to k sobě na stránku...