karaoke

neviete mi niekto poradit, kde najdem subory karaoke?
mala by tam byt pripona *.kar , alebo aj *.mid, ale musi tam byt pripojeny text..dakujem, neviem si s tym rady
abych tak rekl, WTF?!?
A ZASE TO PAT VYSTIHL
co?
bagr
Faith: Udělej googly, googly...
Faith: Doporucuju EvilLyrics. Je to do winampu, iTunes apod. stahuje to texty a zaroven si soubory karaoke...
Karaoke je takovej ten Japanskej vynalez kdy jede muzika a pod tim text a clovek si to zpiva sam :^)
Já jsem to kdysi sledoval. Text může být součástí mid souboru jakéhosi typu (je jich víc, tuším 1, 2, 3). Mám na to skvělý přehrávač, jmenuje se GSPlay. Akorát ten můj jede jenom pod dosem. Ale zase skvěle, ukazuje text a zvýrazňuje to, co se má "zpívat". Možná už existuje i pod win nebo jiné OS.
dobre, prehravac na to mam, len potrebujem zohnat niekde tie subory...vraj su nejake specialne, ako je midi alebo co, ja sa v tom nevyznam
A ták, no já mám doma spoustu midů a některé z nich obsahují i ten text. Jestli to chceš jen tak na vyzkoušení, zkusím něco najít, ale nebude to hned a musíš mi to připomenout mailem. Ale nějaké nové, to nebude zadarmo...
Ja mam tiez nejake midi s textom. A aj nove. ZADARMO. Ak chces mozem ti nejake poslat...
<HTML>Proti karaoke nic nemam... ba naopak sam jej zpivam.
Mam ale radeji zpusob vocal remover ve winampu a pres what u hear na SBLive nahravat oboji naraz</HTML>
Richard: Já používal jakýsi plugin ve Winampu a ten tu mptrojku dost drsně zkriplil, protože kromě vokální linky většinou zrušil taky basovou atd. Ale je fakt, že už to je dost dlouho a asi už přišli s něčím vychytanějším...
Já jsem nemyslel, že mám nové a chtěl bych je zaplatit, já je prostě nemám a z oficiálních site nebudou zdarma. Ale Duso je má. (-;