A co nejraději snídáte?

Povězte copak si dobrého dáváte k snídani! A snídáte vůbec?
Nic :) Když je školní týden, tak nesnídám (to bych nestihl, vstávám kolik 7:45) a když je weekend, tak snídám oběd.
Taky nesnídám, není čas ;)
Taky nesmídám, prostě na to neni čas - když vstávám do školy někdy kolem 7:35 . . .
A to po mě máti řve, že všeci snídaj jen já ne... No to je bordel... :o)
mirrda: coze? 7:45? To mi zacina skola. Ja vstavam v 6:30 a 6:50 vyrazim, takze snidane si davam a stiham v pohode. Vzdy nejakej rohlik, maslo, sunka/salam a syr.
>> mirrda: coze? 7:45? To mi zacina skola. Ja vstavam v 6:30 a 6:50 vyrazim, takze snidane si davam a stiham v pohode. Vzdy nejakej rohlik, maslo, sunka/salam a syr.

Se máš... Až na to vstávání... Vstávám o 40 minut později... :o)
rano snidam cigaretku :-))..... a prvni jidlo az tak kolem 10 hodiny
albertino: To je vlastně pravda, snídaně šampiónů - cigaretka a kafe :)
#lama: No, hoš to tak je :-) Vstanu v 7:40, co nejrychleji umyju zuby (7:45) a nachystám věci do školy (7:54). Utíkám do školy a kolem 7:58 dorážím do školy. Občas mi to trochu ujede a dojdu do školy třeba v 8:02, ale učitelky chodí taky pozdějš. Jen jednou jsem měl pozdní příchod do hodiny.
Já svačím, ale nesnídám. Je na to čas, ale proč ten čas plýtvat? ;-) Já vstávám v 7:15, jdu se umít, zkouknu telku, ustrojím se a v 7:42 jdu do školy. Ve škole si připrávím a ejhle, zvoní! Paní profesorky chodí cca o 5 minut později, akorát paní prof. na češtinu chodí skoro úplně přesně se zvoněním :D
nejradeji bych snidal opecenou slaninu, vajicka, chleba a caj..
Snídám, vstávám v 6:00 a v 6:35 vyrážim. Většinou rohlík, maslo, caj

Pat: Tak vstaň o hodinu dřív a udělej si to :)
vy se mate, ze tak pozde vstavate! ja vstavam 4:45, pac skola mi zacina 7:15. :-/ a snidam, ale tak nejak si nepamatuju co, protoze se probudim az nekdy po snidani ;-)
Ja sice vstavam az nekdy kolem sesti, ale taky se mi mnohdy nechce... :) Snidam klasiku - Rohlik + Maslo + Nejaky salam nebo syr... Raz za mesic se mama premuze a udela mi hemenex :o) No a v 6.50 na bus....
Tonik: Kdyby mi zacinala skola v 7:15 a vesi bych si chystal vecer, tak bych vstaval v 7:05 ;)
Bori: U mě se máti nepřemůže nikdy... :o(
mirrda: tobe asi cesta do skoly netrva hodinu a pul, co? jj, kdyz jsem byl na zakladce, taky jsem byl ve skole za 10 minut, a to jsem se jeste loudal