Ovládač pre kábel na Nokiu 3510i

Zdravim...
Nemate náhodou niekto ovládač na mobilný telefón Nokia 3510i?
Mám software: "PC Suite", ale keď ho spustím, telefón nevie nájsť. Mám ho napojený na COM2. Myslím že chýba ovládač, alebo žebi niečo iné? Prosím, poraďte.
Pořiď si jinej soft, např. OPM - Oxygen Phone Manager ll nebo MobiMB. Jiný ovladače by neměly bejt potřeba, rozchodil jsem to jen tak... Kabel na 3510i neni oficiální a neni plug and play, spojení se musí nastavit. Mrkni na http://diskuze.kaspy.net
PC suite by mel fungovat. Problem je spis s tim COMx. Nevim, co je to za kabel. Pokud je to usb nebo com, nebo je to pres infra. Zkus nastavit jiny COM. Obcas s tim mam taky problem a win si prirazuje COMx dynamicky a jak se mu zachce...
nebo je to pres infra>> 3510i nemá IR port...
Rozhodně doporučuju MobiMB. Esli ti to nepude, zkus to u kámoše...
Skúšal som obidva programy. MobiMB mi hlásil chybu a ani nenašiel mobil. Cez OPM som "konečne" mobil otvoril, lenže na webe som našiel len Trialnu verziu. V nej nemozem posielat obrazky ani tony do galerie. Nemate Full verziu alebo neviete kde ju mam stiahnúť?
Duso: Zkontroluj nastaveni portu. Hlavne by mel mit spravnou prenosovou rychlost. Ja ji musel dost snizit, paxe to teprv chytlo. Ale mam jinej telefon, nemusi to nutne bejt ten samej pripad...
Duso: Koukni do mejlu
Vdaka Tomm. Uz mi to ide. Za rady dakujem vsetkym.