Deer Hunter 2004

hraje nekdo tuhle hru? je to skvely
ne
ne
nevim jestli mluvim otom samem ale hral jsem starsi verzi hodinu chodil po lese videl jsem jednoho jelena a toho jsem netrefil ... a pak uz se zadnej neukazal :-))
Mne to taky nejak nechytlo, hral jsem to nekdy kolem '01 (starsi verzi)
Ja to hral kdysi taky - anejak me to nechytlo :-(
Akci mam rad, ale tohle mi fakt nesedi....
kdyz sem to pustil tak sem si myslel ze vyhodit za to prachy byla ta nejvetsi chyba,ale protoze jak mi je lito penez tak sem to stejne hral ted uz mam namakany vlastnosti takze mi jeleni prijdou docela brzo a je to strasna sranda

2albertino vzdycky kdyz ji strelis tak stejne zacne zdrhat musi bezet na misto kdes ji trefil a hledat krev a nakonec dojdes k mrtvole...
kdyz sem to pustil tak sem si myslel ze vyhodit za to prachy byla ta nejvetsi chyba,ale protoze jak mi je lito penez tak sem to stejne hral ted uz mam namakany vlastnosti takze mi jeleni prijdou docela brzo a je to strasna sranda

2albertino vzdycky kdyz ji strelis tak stejne zacne zdrhat musi bezet na misto kdes ji trefil a hledat krev a nakonec dojdes k mrtvole...
No já nevím, honit se za virtuálním jelenem? Já myslel že nimrodi to dělají hlavně kvůli tomu, aby byli na čerstvém vzduchu. Ale takhle? I když může to být i zábava, uznávám. ;-)
vono je to hlavne zalozeny na hrani po netu takovejch 16 lovcu uz je docela sranda
se muzou strilet navzajem?
Kdysi na to vyšla ve SCORE imho docela lol recenze od Michala Rybky. Pojal to jako tankový simulátor, ve stylu "Jhélen na jedenásté chódině, Herr Oberst !" "Na ja, Helmut, jeden tříštify granat do komory, kanón o 20 stupňu dólefa!" :)
coze to michal rybka nekdy psal pro to schnili SCORE?
SCORE nebylo vždy shnilé, jsem pamětník zlatých časů, kdy bylo herním časopisem no.1 :-) Ovšem s příchodem redakce retardovaných sportovců jsem si ho přestal kupoval a posléze i všechny ostatní herní magazíny ... :-( cca. 4-5 let nazpět
jj score jsem cetl taky ale uz je to hooodne davno
Nyslím, že v tej dívnej dobe vytvorili aj rybačku.
Po pol hodine ma to prestalo baviť.