(c) 2002 čekit s.r.o., AYA s.r.o.

Nic lepšího mě nenapadlo.........
A je to tady znova xD
ROFL
<HTML>Čvachto zrejme jsi nepochopil duvod, proc admin zmenil nazev teto diskuze z "Pokec" na "Mimo tema", takze znovu a polopaticky:
Pokud se zadne z otazek neda zaradit do danych diskuzi je tu od toho diskuze "mimo tema" s tim ze i tato diskuze ma urcitou spojitost, pointu a obor jako diskuze ostatni... Uz tak je tady dost nesmyslu co tu nemaji co delat, ale pro odlehceni je tu nechavam, protoze uzivatele bavi a maji nejaky informacni vyznam. Tyhle tvoje thready nebudu ale porad dokola mazat, takze budto to pochopis nebo se to bude resit jinym zpusobem</HTML>
ups :-(
Mimochodem, ne ze bych se do teto debaty chtel zapojovat, ale proc ten pokec neudelat? Aby se tam lide mohli bavit o cem chteji, posilat si tam vtipky a ja nevim co jeste, s tim ze by se tam dal davat veskery off-topic, ktery se jinak vali po celem foru...
Je to jen navrh, nic vic....
Btw, hodláte udělat RSS?
To lukys: IMHO protože obecných fór a diskuzí je milión dalších všude možně. To má každá diskuze na jakkoliv zaměřeném serveru mít sekci "OT"? Nechtěl bych pak jako admin vidět jak po MB narůstá DB... S tímto bych tedy náhodou souhlasil s Richardem.
<HTML>Na interval,builder,... si taky lidi nechodi pokecat o vtipech a nesmyslech.
To forum je tu za ucelem podpory a pomoci programmer to programmer
uz ted diskuze "mimo tema" zabira temer tolik co php,wz,.. a jsou to desitky MB</HTML>
jo od toho je irc :}
Ja bych pro cvachtu vyhradil specialni forumlist. Mimo misu...
<HTML>to by bylo realne, navic aby prostor sql sel z jeho uctu :-P</HTML>
Ja se jen ptal....Ale máte pravdu, to o tom místu a o tom ze tady není chat mě jaksi nenapadlo :-(
<HTML>ja to myslel na cvachtu</HTML>
Aha :-)
a má tu vôbec účet ?
(myslim *Č..a*)
To by mě taky zajímalo ...
Ma, je to neco o Siemensech...
Á už si vzpomínam, ale zdá sa mi, že je to NIČ O SIEMENSOCH