6 GMail pozvanok

kto chce? meno priezvysko a mail
mam 6
aLLEn
Pojzoner
alienjam@hotmail.com ... a co tvar toho emailu :)? Ja ci pojzoner@gmail.com :)))
Poisoner: Mail si založíš sám, dostaneš "jen" pozvánku.
aha dik :)
ok, mas to tam
DIKY! :)
Ahoj, mohl bych také poprosit o jednu pozvánku?
Lukáš
lukys.wz@centrum.cz
Díky moc!
poslano! ;)
ja mam teda taky ted 4 k dispozici, zajem?
Děkuju!
Jak je možné, že všichni jich mají spousty - tuším že #lama někde psal, že jich má snad dokonce 34!
Posílají to opravdu náhodně, nebo podle toho jak kdo tu schránku využívá?
lukys: Bych rekl, ze ti jich proste po par dnech par daj...
lukys: #lama kecá, tomu se nedá věřit ani nos mezi očima ;))
časem je snad doplňují. já rozeslal asi tak 8, a pořád jich mam 6...
Já je dostal asi po 10 dnech od založení.
btw mam jich 10, nechce někdo?
Sojkovec: No mám tam jeden účet už asi tak minimálně 14 dní, a žádná mi nepřišla. Ne že bych je nějak nutně potřeboval, spíš mě zajímá na jakém principu to rozdávání funguje...
Zatím ten účet moc nevyužívám, protože nemá pop3, a to mi docela vadí, ale cvičně jsem si tam aspoň poslal několik mailů, aby tam nebylo prázdno :-)
Podle mě to záleží na tom jak hodně tu schránku využíváte?
hanyZ: ;-)))
Pozvanky este aktualne?
Hmm?=)
crazee@seznam.cz
poslano ;)
crazee: Máš to tam
jejej :))
tak jsi to nemohl napsat o minutku driv, vid :)
hups.....tak kterou využije. Můžem tipovat
Obe dve :-)
Sojkovec: bylo by zajimave zjistit, kdo pouziva kolik GMailu (a kolik z nich na GMailFS :D), ja mam napr. 3 (teda 4, ale tu 4 moc ne)
ee, nic nemam:(, tak neviem ako...
Tak už mi taky konečně přišly pozvánky taky - a rovnou šest kousků :-)
Já osobně mám zatím 2 schránky u gmailu, a udělám si ještě třetí, a tím končím...

Ještě aby už u nich fungoval pop3 a smtp,a budu spokojenej - i když je fakt, že teoreticky tyhle služby u nich potřeba nejsou, prptože místa je tam dost, a spravovat tu schránku můžeš přes GMail Notifer - btw skvělá věc, akorát že neumožňuje spravovat více schránk najednou, tak si ji vždycky musím otevřít 2x, pro každou jednou....

A taky mě štve že jméno musí mít minimálně 6 znaků, takže nemůžu mít lukys@gmail.com, ale musim mít lukysuv@gmail.com - tuším že už to tu někdo vymyslel a použil, takže z mé hlavy to není.

Malá anketka:
Jak jste spokojeni s GMailem?
Máte nějaké výtky či problémy?
Budete ho používat jako svoji hlavní mailovou schránku?