Kourite? (cigarety apod., zadne lidi nemyslim :D)

....
zkoušel sem, ale nekouřím
Ne. (Taky ne, to bych musel být 4%)
Já? Nikdy!
<HTML>25kousku denne, vlastne kourim i ted</HTML>
Zkoušel sem, nekouřím a kouřit NEbudu
taky nekouřim a nikdy nebudu
prisel jsem, videl jsem, slysel jsem, zkusil jsem, odchazim a nekourim :))
nekourim
nevim, jak bych se zasvinenejma plicema mohl sportovat
Kouřím dost. (Momentálně ne, jsem nemocen)

Nípal: Ani bys nemusel být 4% ,stačilo by, kdybys byl třeba ve velice špatné finanční situaci ;)
hanyZ: Ty perlis furt! :D
No zatim jen Richard a hanyZ, snad se nikdo dalsi neprida. (btw hanyZi, co cislo?)
>NE! NIKDY!

to som si tiež vravieval, a od 15.1.1995 som postupne zvyšoval dávku zlikvidovaných hnusných cigariet.
(rekord 60c/24h + preskúšanie z pohybovej pripravenosti.mil)

pridávam sa ku klubu RH+
Kouřil jsem 15 let krabičku denně a je to 3 a 3/4 roku, co jsem nevdechnul žádné tabákové zplodiny (tak 1x do měsíce zplodiny z canabisu v to nepočítám, ale to je téma o kus dál...:-)
#lama : Jestli myslíš kolik cigaret/den , tak zhruba 10 v běžný den, ovšem v hospodě při nějaké monstróznější akci klidně i dvě krabky, ojojoj . A jestli jsi to myslel jinak, tak tě upozorňuju, že já momentálně v tak špatné finanční situaci nejsem ... ;D
<joke>Já zatím ještě chudý nejsem... teda... no, už chudý nejsem.</joke>
ja kourim a moooc ... a nejvic kdyz jedu autem do prace to bych z tech ucpanejch silnic asi zesilel kdybych nekouril :-))

ale protoze kourim tak nejsem vystresovanej nervak :-)
Aaah, ja cekal mene kuraku :) Ja nastesti mam svuj vek (14), takze sem toho jeste moc nedal, jen par krabek... takove ty akce (tabor, dovolena na Malte apod.), vetsinou ze stresu...
<HTML>Kdyz jsme u tech prilezitosti tak opravdu v aute taky kourim porad, pri programovani jeste vic a nejvic asi v praci, tam mam ten prokoureny cas zaplaceny, takze je to bezvadny relax ;)</HTML>
No fuj! Moderni clovek (tj. systemak :-)) nekouri. A uz vubec nehuli! Jo, ztriskat se v hospode, to je lidsky a zpravny, to beru. Ale zkulit se - no fuj! :-)
Moderni clovek (tj. systemak :-)) >> LOL

NEkouřim... ať se jedná o cokoliv ;-)
// nejvic asi v praci, tam mam ten prokoureny cas zaplaceny, takze je to bezvadny relax ;)

jj :-)))
Bohuzel se pridavam ke kurakum.
BTW: Zkouseli ste spocitat, kolik penez uz ste pokourili?
<HTML>To nelze, nebot cena kazde cigarety je pro me nevycislitelna</HTML>
Hruby odhad, nevim jake cig. kourite, ale kdyz vemem prumer krabka denne, 365 dni v roce, cigara za 50.
365*50=18 250
365*40=14 600

Kdyz to tak vemu, tak to neni strasna castka.