Rada nadevse

Ahoj....
Nevim, jestli to sem mám psát, ale skusit to muzu :-)

Tak rovnou k veci...
Mam kamaradku a chtel bych s ni chodit. Vim, ze ona taky neco ke me citi... je to obcas videt. Jenze... Problem je ten, co kdyz nebude chtit... Co kdyz uz se pak nebude chtit ani kamaradit... co kdyz to pak zmeni nas dosavadni vstah...
Nevim si s tim rady.. mam ji rict to co k ni citim nebo ne... a jak ji to rict, aby ji to nahodou neurazilo....

Jestli s tim mate nejaky skusenosti tak by rada neuskodila :-)
Hodila by se i rada od nejaky holky :-)
Dekuji za pozornost.... s pozdravem anonymous (i kdyz vite (aspon nekdo) o koho se jedna) (hrrrrrrr blbej $REMOTE_HOST).
Zkus

function (chodit?)
if {rekla ze ne} zustat kamaradi ;
else chodte spolu


:D

Ne a vazne. Nevim nejsem psycholog a na tydle otazky nikdy neodpovim :)
Jestli opravdu víš, že k tobě něco cítí, tak tě oknem neprohodí. Jestli se pleteš, je tu určitá možnost, že to trošinku schytáš :-)

Na takové věci neexistuje zaručená rada, je to individuální...

Držím palce :-)
Joj, to je zapeklitá otázka, jejíž odpeklení může dopadnout bohužel všelijak...
Jak se zpívá v jednom songu ."We've always been best friends, somethin' between you and me..." Do dnešního dne jsem definitivní řešení tohoto problému nedokázal najít a to už jsem zažil nemálo zim. Neporadím, bohužel ne...
Koukam ze kvalita WZ fora upada ... snad jako fsechny fora ;-).
2anonym: doporucuju weby typu zpovednice.cz, raketa.cz ... :)

Lukasik
Lukasik> doporucuju www.lukasikjedebil.info
<HTML>>Mam kamaradku a chtel bych s ni chodit.
musis si vybrat, bud ji budes mit za kamaradku nebo s ni budes chodit... kdyz te odkopne posli ji tam kde se nikomu asi nelibi a neni co resit, takove nejistoty jsou na nic. Osobne bych to zahral vabank</HTML>
Richard: eeee.... muzu se zeptat jak se hraje vabank? ;-)
jestli tu kamosku znas dlouho tak se na to vykasli, jen se to zkazi a kdyz s ni budes chodit a budes s ni kazdej den poleze ti rychle na nervy .. uz nebudete chodit ven a delat kraviny, povidat si, cestovat do pryc, budete sedet doma a cumet na fotbal :-) .. ja vim sem pesimista ale ve 101% je kamaradstvi lepsi nez chozeni .. jediny minus je ze s ni nemuzes spat :-) tech zbejvajicich -1% je laska na prvni pohled .. a vubec, sem se to nehodi :-)
Podívej, nic za to nedáš, zkus to!
lynx: Proč by nemohl spát s kamarádkou?
Marek: to by byla sakra hodna kamaradka ;-) a jeste vetsi plus proc bejt jen kamaradi
Hele, já ti radim, zkus to. Když to nezkusíš, bude tě pořád hlodat červíček - jaký by to bylo, kdybych to zkusil? Pokud je to opravdová kamarádka, máš vlastně 2 možnosti:
1) tě neodmítne, bude štěstím bez sebe žes jí řekl co cítíš a budete spolu chodit
2) tě prostě bere jako kamaráda a jinak to nebude, takže budete dál kamarádi - ale ty budeš vědět, na čem jsi

no vlastně je tu ještě třetí možnost - odmítne tě a mezi vámi se něco změní... ale pokud je to opravdu dobrá kamarádka, tak tohle nedopustí. Tohle beru podle sebe - kdyby mi vyznal lásku dobrej kamarád, ale já s ním chodit nechtěla, tak ho určitě jako kamaráda neodkopnu. Tak good luck:)
Radsi jsem se odhlasil, protoze tohle pisu jako "já" ne jako moderator tak to berte jako IMHO, dekuji.

>Richard: eeee.... muzu se zeptat jak se hraje vabank? ;-)

Ten vabank jsem myslel tak, ze to zkusi a budto to s nim ona zkusi nebo ji on posle do X...
Proc? Jakmile se jednou zeptas a ona rekne ne je to nahovno budto svoje city budes skryvat a potlacovat nebo je budes davat najevo a tim ji znacne zkomplikujes zivot a oslabis kamaradsky vztah do bodu mrazu.

Moje komplexni rada dle mych zkusenosti:
- KAZDOPADNE se ji zeptej
- kdyz odmitne, klid se tak daleko jak to jen jde dokud te to na 100% neprejde, az se tak stane muzete byt opet kamaradi i kdyz uz to asi nikdy nebude jako driv
- kdyz neodmitne neni co resit, budete se spolu divat na TV, budete spolu chlastat a spat... krasny nudny zivot plny nevernosti a "bokovek", pak zjistis ze to neni ta prava a budes zase sam....

no nezni to hezky? :) zadna holka za trapeni a problemy nestoji, to kazdyho jenom tak zblbne laska....
... IMHO
>pak zjistis ze to neni ta prava a budes zase sam....

pak si zaspivas pisen od pixyho:

Na svou Máňu se koukám,
soudím, že ránu má
chvíli jen v rozvod s ní doufám
pak hned si zas zoufám,
vždyť jenom ji znám

Já-á-á-á
než Máňu vojedu, dám klapky na oči
a nikdy zepředu, vždycky ji o- o- otočím

vap-ta davada dap-ta...

Na svou Máňu se dívám,
(kdo) ví, zda hodím se k ní
má pár posledních zoubků
a tvář plnou stroupků
a pod nosem knír

J-á-á-á
sním denně o tváři, co najdu na stáří
za Máňu náhradu, už nikdy ne ne ne zezadu -

vap-ta davada dap-ta...
njn... ale to je tezky... rozhodnuti :-(
mam, nemam, mam, nemam, mam, nemam
Master to vystihnul dokonale .. nemas ;-)
// - kdyz neodmitne neni co resit, budete se spolu divat na TV, budete spolu chlastat a spat... krasny nudny zivot plny nevernosti a "bokovek", pak zjistis ze to neni ta prava a budes zase sam....

jojojo je to pravda ...ale ty zacatky jsou pekne ...bohuzel potom se z toho stava stereotyp a je to nudne :-((
>> kdyz neodmitne neni co resit, budete se spolu divat na TV, budete spolu chlastat a spat... krasny nudny zivot plny nevernosti a "bokovek", pak zjistis ze to neni ta prava a budes zase sam....

To snad záleží na každým, jak si to udělá ("a takový to má"). Takový začátek jsem měla s tím svým ("budete se spolu divat na TV, budete spolu chlastat a spat") a jsme spolu doteď (já vím, teprve 6 let). Smějte se mi pro moji naivitu, ale doteď jinou neměl a věřím, že dokud mě bude chtít, tak jinou mít nebude. V tom se totiž shodujem. Až mě nebude chtít, řekne to a bude konec. Tak k čemu mít bokovky? Přece když mám bokovky, tak ten, se kterým jsem, asi nebude ten pravý, jinak bych měla jen ho ne?

Když to nezkusíš, tak si to třeba budeš jednou vyčítat. Jak už bylo řečeno, když bude souhlasit, tak to bude ok. Pokud nebude souhlasit, udrž si to kamarádství za cenu ovládání se. Co ty víš, až se jí to v hlavě uleží, zapřemýšlí, třeba si to rozmyslí. Možností, jak to dopadne, je několik.

Jé to jsem se rozepsala, ale to bude tím, že před chvilkou skončily Rodinný pouta a já jsem z toho ještě celá "rozechvělá".... :-))))) Nevěra se tam dnes řešila docela dost... - ale to není k tématu, já vím. I když...
<HTML>>Co ty víš, až se jí to v hlavě uleží, zapřemýšlí, třeba si to rozmyslí.

to je pravda to zeny delaji.. bohuzel jim trva aspon 5dni nez nad tim zacnou premyslet, pak jim trva dalsich 11dni nez se jim to v hlave ulezi, takze pokud si to rozmysli necekej odpoved driv nez za 14dni :) do te doby ji nech ladem at ten tok myslenek nepokazis</HTML>
2Richard: nic proti, ale to samý dělají i muži, ten můj se tehdy rozmýšlel dva měsíce :-).
<HTML>To ja prece nepopiram,ale muze tu neresime ;)</HTML>
OK :-) Pravda, řešíme ženy. Ale může to třeba číst holka s podobným problémem ;-)

Já jsem jenom zvědavá, jestli se dozvíme, i jak to dopadlo ;-)
<HTML>To zrejme vsichni tady, proto navrhuji aby radeji jiz dnes zacali uzivatele WZ oplocovat Nuselský most</HTML>
Richard> ;))