AVG vs NORTON

Ktery z techto dvou profesionalnich antiviraku je lepsi ? Zatim tam mam AVG 7, ale cetl jsem uz dost clanku, kde NORTON ANTIVIRUS 2004 je ohodne lepsi.
<HTML>Nechci rozpoutavat flame...
tak to vemte jako iMHO
zkousel jsem AVG a oproti nortonovy se nechyta</HTML>
a co NOD, popr. dalsi antiviry? Mate s nim nekdo nejake zkusenosti? Ja tedy pouzivam stale AVG6 (+ firewall, samozrejme) a jsem vcelku spokojen, uz dlouho se u me zadna havet neobjevila :o)
A co system, kde není potřeba? Viz jiný thread (linux). Já vím, není to tak easy přejít na jiný OS, ale to vědomí, že jsem to neukradl... Dneska jsem vzhledem k ukončení patentu LZW úplně čistý. (Teda když nepočítám občas nějakou hru, kterou mám ve win (Win98 mám legálně) - no jo, stydim stydim).
AVG jsem měl v práci - je to jen taková falešná představa bezpečí. Opravdu s ním mám velmi špatné zkušenosti a všichni známý taky. Norton je sice lepší než AVG, ale nejlepší neni.
Zadarmo je asi nejlepší avast!
No a komerční samozřejmě NOD32, to je snad jasný ne?
Ja teedy pouzivam avg + firewall a sem docela zdesen ze avg je @!#$ !
Já používám avast a jsem spokojen. AVg u mě měl oprolémy s aktualizací....
Mam AVG a moc mu neverim. Ale to je jen pojistka. Ja se predevsim staram hlavne o to, aby se ke mne viry vubec nedostaly...
mam nod32 a zadny breberky me netrapi ;)
Mám avast! 4.1 a zatím žádné diverzanty nepozoruju ...
vlastne na me ani skoro neutoci..
NIS 2004 CZ -- RULZ -- nema problema
ja se teda 100%ně přiklaňuju k nortonu
můžete mi poradit naky dobry firewall?
se mnou to je asi takhle: na windoze uznavam NAV200x (je to skoro stejny jenom neni problem s expiraci updatu), neni to vo tom ze by to byl nejlepsi av na svete (symantec rika ale neco jineho :p) je to vo tom ze te nenecha ten system ani zavirovat, da best of NAV je autocheck. Ale kdyz se neco posere, prepise se CMOS nebo tak neco, jedinej kdo pomuze je strycek NOD.

jeste neco, samozrejmost je poustet internet pod nizkym privilegiem (ne jako root!), to je snad jasny...
triko coracken: widle - KPF /kerio personal firewall/
UNIX - iptables /imo ne ten nic nema/
KPF jslozitejsi na ovladani ale zato snad nejbezpecnejsi firewall, co znam a to jich znam dost. Zone Alarm ma jednoduchy ovladani , ale samotnej nic moc, potom je jeste Zone Alarm Pro lepsi nez klasickej ale taky nic moc.
JINX

>jeste neco, samozrejmost je poustet internet pod nizkym privilegiem (ne jako root!), to je snad jasny...


proc?
nejlepsi je NOD32, to je jasne, jak rikal sXmax. bohuzel neni zadarmo.

a firewall? asi 90% lidi, co zkouseli vice firewallu, tak mi rekli, ze kerio je jednoznacne nejlepsi. ja ho tedy pouzivam a myslim, ze je dobre.
22kozoroh: Protože je prý větší možnost napadení systému pokud máš práva admina, ovšem přijde mi uhozený se přehlašovat když chci změnit nastavení nebo něco instalovat.
U mě by to šlo taky blbě udělat, protože sem k netu připojenej stále :)
myslim ze uz mam mezi antivirama jasno. vcera sem si tam dal trial NOD32 a myslel jsem ze se ke mne uz nic nedostane. po par hodinach mi nod32 nasel dva trojany v systemu a to sem byl velice prekvapen, ze avgcko ani nepiplo. NOD32 rulez
Jak jsem již říkal
AVG SUX nejvíc!