StrongDC++ aneb evoluce v DC++ - Segmentove stahovani

Neprehledli jste se, je to sice trochu starsi (par mesicu), ale nekdo to mozna nezna, StrongDC++ umoznuje stahovani od vice uzivatelu najednou, coz je skvela vyhoda. Dnes napr. jsem sel ze squashe, ze se kouknu na nejakej film, cetl Housera, videl tam pekny kousek, prisel domu a za 2 hodky se na nej koukam :)
Doporuceni:
- vypnete si kontrolu souboru (nejaky gtzk nebo nejak tak) a CPU zatizeni 100% uz nebude vas problem :)
- ohlasujte se jako CZDC++ nebo DC++, lide nemaji radi StrongDC++
- jako hublist si nastavte http://www.cnet.cz/list.txt
- jako hub si vyberte hub ZUMPA
Tahejte, tahejte :)

http://snail.pc.cz/StrongDC/index.htm
Jeste si vypnete kontrolu TTH po skonceni downloadu, jinak se vam soubor zacne stahovat znova :) Nevim proc, ale ja takhle promarnil 2hodky :(
ja strong dc++ na me 64kbps nevyuziju :) staci mi obycejne czdc++ od pepka.
mirrda: ale vyuzijes :) PPK DC je husty, ale tohle je jeste hustsi... tahal jsem 180KB/s uplne v pohode... (mam 192KB/s). Maximalne doporucuju.
Nevyhoda: - neni na linux.
jo a ja mam 8kBps a at taham praticky cokoli, tak taham 7kBps a na vic to nevytahnu ;)

jojo, je to "onky windows", pac je to psany v ms visual c++ .net.

strong dc++ je postaveny na czdc++ od PPKa.
mirrda: jj, win only mne stve, ale neni to visual studiem, je to win32 knihovnou. .NET v tom neni.
2 #Lama: si fakt lama a pěknej debil. Víš wůbec proč ho (strongDC++) lidi nemaj rádi?
FeE_Ch3cK: Dobre, diky, za prijemne uvitani... rad se poucim, docela me to zajima.
nemaj ho radi kuvli segmentovym sthaovani - velke zahlceni slotu - castejsi "No Slot availble"
kdyz to takle bude delat kazda #lama tak si nezastahujeme
dyt jo, pouzivejte radsi CZDC nebo oDC...to pak vyjde novej film a bude to vv tom kod driv obsadi vsechny sloty :(.
Pat&Poisoner: Tak to prominte, ale ja za posledni rok nemel ani jednou problem, ze nekdo nemel sloty, vzdy stahuju to, co ma hodne lidi a kdyz to ma hodne lidi, je hodne lidi na vyber.
evoluce v DC++
presne tak, TY nemas problem ale JA mam problem
Pat: I kdyz jsem mel asi rok CZDC++, tak jsem nikdy nemel problem, ze by nekdo nemel sloty.
zato ja ho mam porad. bude tim ze stahujes jen komercni shity, ty ma hafo lidi :)
Pat: Stahuju hlavne filmy, ty ma taky hafo lidi :)
Salo aneb 120 dni Sodomy, Catwoman, The Village apod.