Opera bug?

Taky se vam v opere tak divne zobrazuji pismena s diakritikou?

http://offtopic.mirrda.net/cestina.png

Je zajimave, ze ve verzi 7.52 mi to nedelalo a ve verzi 7.54 to dela.
Taky 7.54 - nedělá
já mám 7.51 a nedělá mi to. a btw, neřvi to do ucha nám, ale rADovi ;)
mirrda: příčina bude v tom, že font, kterým se ti to zobrazuje, nepodporuje české znaky a tak tam opera hází znaky ze svého fontu. proto to vypadá tak neforemně, ale to tam chceš raději obdélníčky?
Moje Opera 7.54 jede v pohodě...
btw, nechceš radši zkusit Mandrake? :]
> příčina bude v tom, že font, kterým se ti to zobrazuje, nepodporuje české znaky a tak tam opera hází znaky ze svého fontu. proto to vypadá tak neforemně, ale to tam chceš raději obdélníčky?

ono to tak dělá u všech webů... a že by arial nepodporoval české znaky, to si nemyslím.
Třeba máš nějaký pošahaný Arial, který neumí česky :) Nebo s ním Opera neumí. V každém případě já mám v podstatě stejnou Operu, takže to je jedině tím písmem. Sežeň si kloudný čistoskvoucí Arial ;)
Nainstaloval jsem 7.60 preview 1 a dela to to samy. V IE se to zobrazuje normalne.

Ale vsiml jsem si jedny veci: Kdyz dam Nastroje>Nastaveni>Pisma>Mezinarodni pisma, tak je tam nahore porad Arabstina, at to prepinam, jak chci. Jde vam to prenastavit? Myslim, ze by to mohlo byt tim.
mirrda: Hmm, to je vazny. Vypada to na teroristickej utok.
mno.. preinstaloval jsem jeste jednou widle, nic extra jsem s nima nedelal, nainstaloval jsem Operu a dela to porad.
Asi si zasedla na tvůj počítač, nebo tě nemá ráda ;)
Nípal: Nechces mi mailem poslat tvuj Arial? :)