vas nazor na novu sajt.

co si myslite o stranke www.totalus.wz.cz?
První, co mne uhodí bolestivě do čela, jsou úvodní stránka jen kvůli reklamě a absence kódování, takže značky se zobáčikmi nie sú čitatelné.

Dalej (ale to nie je tak vážné) - chýba doctype.

Co se týče vzhledu, je příliš jednobarevný a mrňavý, ale to je len moj subjektivný názor.

Obsah - kvůli pomrveným znakům ho odmítám číst.
v msie hezky, v mozille se to rozpada
(promin strucnost, ale v mozille je to takrka nepouzitelny a ie nechci poustet na dyl nez na deset sekund :)
http://4c.aktualne.cz/save.jpg

Takhle se mi to zobrazí ve Firefoxu - nediv se, že ostatní to odmítají hodnoti:-)
Hmmm... ale v Opeře kupodivu blebnou jen ty písmenka ;)
Warning: exec system passthru set_time_limit error_log ini_alter ini_set dl pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open() has been disabled for security reasons in /3w/wz.cz/t/totalus/index2.php on line 64
Load average:


jo bezva
Nějak mi utekl důvod složitého zdroje na takové stránky :-)
>>Dostali ste sa na netradičnú stránku, ktorá má okrem iného sprostredkova� výmenu názorov a pohžadov v�etkých zúčastnených. Nie je vôbec nábo�ensky, vekovo ani národnostne obmedzená. -(CIGÁNI TRASTE SA!)-
Príspevky sú vežmi vítané.

hezký:-)
ja viem ze to blbne v mozille, ale neviem preco, ved je pisane ze mozila ma podporu css3 a ono je to v css2.1, a robi mi to pri vsetkych strankach a to sa snazim dodrziavat standardy.ked viete co s tym poradte pls.dik
protože mozilla má jiný boxmodel, než ie a opera (u opery tedy jen v quirk režimu, způsobeném neuvedením standardu html 4.01 strict či lepšího)
a ako to riesit ked nechcem pouzivat tabulkovy layout?
Třeba matrjoškou?

http://www.pixy.cz/blog/2003_08_archiv.html#1061885333
to Freya: neviem ze ci neviem ten tvoj model matrojska pouzivat alebo co ale nejak mi to stale vykresluje rovnako....
to Tonda: je to len tak.pre moje skusanie, chcem sa tak naucit php a myslim ze najlepsie to je skusat na nejakom konkretnom priklade