Co jste delali pres tremi lety?

Tim myslim onoho 11. zari? Ja jsem ho treba travil na reckem letisti kde jsem nemel nejmensi tuseni co se stalo. Az pak v Praze...
Byl jsem doma a nic jsem nevedel. Pak jsem se to dozvedel a byl jsem dost v soku (zbytek dne). Predtim jsem o terorismu temer nevedel.
Presneji vedel, ale nemel jsem z neho prilis strach.
Bylo úterý, přišel jsem ze školy a pak za mnou a za mým počítačem (žijeme v symbióze?) po dvou hoďkách přišla mamka, že v Novém Yorku nabourala letadla. To jsem ještě neměl konekt k internetu. Říkal jsem si, no co, to se prostě občas stává. Pak jsem po další hodině přišel k bedně a čučel jsem jak tele na nově natřený vrata.
Ja jsem zrovna nastupoval do nove skoly (Gymnazia) a onoho 11. zari jsem byl u jednoho spoluzaka, pak jsem se vratil a dost sem se divil.
Sedim doma. Preprinam programy. Kdyz dojdu na ARD, koukam, ze jedno z dvojcat hori, komentator mluvi o leteckem nestesti. Najednou je videt naraz druheho letadla do druhyho mrakodrapu. Komentator okamzite ztichnul a nekolik minut mlcel. Zaber neustale visel na na dvou horicich dvojcatech. Druhy naraz jsem tedy videl v primym prenosu. A pak se to strhlo, vsude mimoradny zpravodajstvi, na vsech kanalech preruseny vysilani. Dokonce i na N@ve.....
Doslechl jsem se to z radia. Moc me to nerozrusilo, myslel jsem, ze se takovyhle veci stavaj denne...
No já jsem ten den zrovna začal jeden ne příliš šťastný vztah (trval půl roku, a skončil o velikonocích, v pátek, a v pondělí bylo Velikonoční pondělí).
Sem si ten den, když jsem pak přišel domu a sledoval zprávy, kde pořád dokola opakovali ty záběry, říkal že se to asi nějaký špatný zanamení.......:-(
<HTML>Psal jsem v C++ AI piskvorek pro zabavu :)</HTML>
Palime s nasi bandou brcko, prijde kamik a rika neco o teroristickym utoku na Manhatten, Pentagon a Bily Dum. Jemu sem nikdy nic neveril a kdyby si takovou zhovadilost vymyslel vubec bych se nedivil. mno tak jsem sli ke mne na cnn projeli sme kanaly a dali jsem brko na tu treti svetovou...
Ja? Ja sem slavil 11. narozeniny, narodil jsem se totiž 11.9.1990 :-)
±: Tak tomu říkám šílená náhoda. čert aby fu&99;k it :(
říká se ƒu©k
±: říká se fuck ;)
Tomu druhému řádku nerozumím. Mohl bys mi ho nahláskovat?
nipal:
(-:=3 ... australský šéfkuchař {
ty jo, kdo to vymejslel :) to musel bejt dobrej uchyl
ze ho to bavylo, co? rozsypaný čaj ޠ
Něco jsme nakupovali s manželkou v hračkářství, přišel tam maník a mj. sdělil, že v Americe nalétávají letadla do Pentagonu a že to vypadá na 3rd WW. Po jeho odchodu jsme si všichni významně ťukali na čelo. A po příchodu domů a zapnutí TV znovu...:-(
Ten den jsem zrovna letěl letadlem do new yorku... měl jsem tehdy krásný plnovous a přes rameno kalašnikova :)
Bery: V tom případě musíš být americký národní hrdina, pokud jsi to přežil :D