Ještě 2 pozvánky na GMail zdarma, chcete?

Chcete e-mail na GMailu? Spechejte, uz jen 2 pozvanky pro nejrychlejsi.
Instrukce na adrese 4004.blogspot.com
Tak meca uz jednu ma, kdo bude dalsi?
Taky si nemoch říct, že to je od tebe a že si čech?! Nemusel bych se tolik snažit napsat ten velmi krátkej mail po anglicku... jo jinak díky ti moc... ;-)
Promin, ja myslel, ze to je automaticke, ze kdyz posilas mail na ondrej.kokes@gmail.com tak asi nebudu s asiat :)
#lama : Co se stalo s tvýma stránkama? Chceš, aby ti lidi posílali maily, jak moc jim chybíš, co? To je podlé ... ;-)
Ja nechci aby mi posilali e-maily, to je jen prechodne dokud to nesmazu, kdyz mi nekdo napise pekny feedback, mozna to rozjedu, po odeslani posledni pozvanky web smazu, neboj.
Stve me nepodpora Opery, ale pry se to chysta :-)
NO tak ta nepodpora mě úplně to tamto...
Takze pro Operausery: http://toolbar.google.com/gmail-helper/

Usadi se v trayi a finito, lze primo otevrit inbox, ovsem v IE :-(
No to vidite Operaci, meli jste prejit na Firefoxe :)
MSIE: Bugy, bugy, bugy

Mozilla: Špatné překreslování obrázků při scrollování (resp. 2. zobrazení), Firefox nejsem si teď jistý, ale myslím taky

Opera: Občas použije nějaké divné písmo na elementy <input> (místo Verdana Fixedsys s velikostí 6 nebo něco podobného)

Netscape Navigator: Tak nějak se mi nelíbí, nepoužívám vůbec, takže jsem bugy neobjevil...

A teď si člověče vyber prohlížeč...
Nulo:
Shrnutí - všechny prohlížeče: bugy bugy bugy :)
dovolím si tě opravit....

Všechny prohlížeče: bugy_bugy_bugy
M$IExploder: bugy_bugy_bugy ještě_víc_bugů a hlavně position:_fixed; a pseudoelement_:hover_všude_kromě_tagu_<a>
The Zero: Tak treba Safari, Konqueror, Camino apod :) Ja si vybral Firefoxe pod asi 9 mesicich pouzivani Opery.
Nulo, všechny programy maj nějakej bug, některý víc, některý míň :)
Murphyho zákon o programování: Každý program obsahuje jeden chybný řádek. Každý program jde zkrátit o jeden řádek. Z toho plyne, že každý program jde zkrátit na jeden řádek, který je chybný.
Tečko: Přesně tak :)
Jediným jazykem, který programátoři ovládají bezvadně, je klení.

Nípalův dodatek k tečkově citátu: Ideální program má pouze jeden chybný řádek.

Nípalův další dodatek: Z množiny X obecných programátorů lze vyčlenit podmnožinu Y programátorů ideálních programů, která se shoduje s množinou Z neexistujících programátorů. Důsledek: Programátoři ideálních programů nedostávají plat.
>> Jediným jazykem, který programátoři ovládají bezvadně, je klení.

Tak to je zatracená pravda ... ;-)
Newim jak se dostanu na svůj mail ...píšemito že nebyl nalezen soubor index.html nebo index.htm co mám dělat? dá se na něj dostat i přes ftp? a jak?
Nejprve je třeba naučit se číst. Technické dotazy s problémy patří jinam, totiž do sekce podpora. Také by neuškodilo ujasnit si terminologii, nejedná se o mejlovou schránku.

doporučená četba:
http://www.stare.cz/otazky