Bezebuznujici picovinky

bezeselmovaci-rucovicky.com - pochopite tento web? Nechapu proc se autor namahal a platil 300 korun zbytecne.... ta URI mu nijak nepomuze.
Protože je to vůl ?
hanyZ: Vůl ani ne, spis stupid.
spíš člověk jedoucí s davem... takový je každý typický čech. typický čech = bohužel blbec.

pokémon, všichni jedou v tom. harry potter, všichni jedou v tom (jo, že to někdo čte, to je jiná věc). pán prstenů, všichni jedou v tom... bežešelemovací řůčovičky... všichni jedou v tom...

já nevím, ale jsem blbej, že nejedu s okolním davem? že se nenechám strhnout masou?
Proste pitomost....
Jako zastupce oficialniho fanklubu pana Roberta CEO Nemce zadam o okamzite smazani teto pomlouvacne diskuse!
Bože... Toto není pomluva, ale svobodný komentář.
ML: Nemusis mu rikat bože :-)
Navíc pana Němce nikdo nepomlouvá... Jen tady mluvíme o tom, kolik člověk utratí za propagaci běžešelemovacích řůčoviček ještě předtím, než něco vyhraje.

A navíc trochu slušnosti by nebylo špatně, stačí napsat :
Jako zastupce oficialniho fanklubu pana Roberta CEO Nemce prosim o okamzite smazani teto diskuse. Dekuji.

Já Vám taky něco řeknu :
Jako zastance obcanu vas prosim abyste druhe neobvinoval z pomlouvani pana Nemce. Dekuji.
Sojkovec: :)
Tohle neni pomlouvani pana nemce, tohle je jen vyjadreni co si myslime o tom slaboduchem jedinci. Kdyby TU SAMOU prezentaci dal na adresu cokoliv.wz.cz, tak ma stejne sance v te soutezi.
My Češi jsme neměli Němce nikdy v lásce.
Nípal >> :-D
>> My Češi jsme neměli Němce nikdy v lásce.

Zvlast od WW II :/
mohl by mi nekdo prosim vysvetlït co to vlastne je za tu nevyslovitelnou blbost? dost dobře nechápu o co tu jde, a jaka je prava podstata teto takzvane souteze ?
simon: Jde o to, ze se optimalizuje na slovo s diakritikou a ta se do URI zatim neda zanest (aby ji google nejak rozumne schroustal). URI dela nejvetsi podil pri optimalizaci (v zavesu je title). Tento slaboduchy jedinec si registroval tuto domenu zbytecne, protoze mu to domenove jmeno je stejne k nicemu, protoze vysledkum stejne nepomuze.
podle mě je ta soutěž úplná blbost. ale když to někoho baví, tak proč ne. navíc na tý adrese bezeselmovaci-rucovicky.com nic neni... asi je nekdo bohatej:)
http://www.bezeselmovaci-rucovicky.com/

Stránku nelze zobrazit
Požadovaná stránka není dočasně k dispozici. Webový server má pravděpodobně technické potíže .....atd.


Dělám něco špatně? :D
Johny: Asi je vypadek. Jinak delas neco spatne, pouzivas IE.
>> Jinak delas neco spatne, pouzivas IE.

:))) pravda, pravda:)
#lama: Prohlížeč jemá svobodná volba, a IE nepoužívám :D
>> Stránku nelze zobrazit
Požadovaná stránka není dočasně k dispozici. Webový server má pravděpodobně technické potíže .....atd.

To je IE hláška, ne? Jo jasně že je to svobodná volba, to rejpání ber s nadhledem:)
"Stránku nelze zobrazit
Požadovaná stránka není dočasně k dispozici. Webový server má pravděpodobně technické potíže .....atd."

ano, děláš něco špatně... já to nebyl, kdo dal na začátek threadu špatné url ;)

správná adresa je http://www.bezeselemovaci-rucovicky.com
(ale nelamy se snad mohou dovtípnout, ne?)
elis:
>>To je IE hláška, ne?

a tiez MyIE2 ak sa nemylim
"a tiez MyIE2 ak sa nemylim"

nemylis se... ale mezi klony IE by se nemel cinit rozdil, jedou na stejnem jadru, takze se vlastne chovaji stejne ;-)