Obnova dat vs. data na web teď nově nahraná

Jelikož jsem byl prozřetelný, mám zálohy všech webů na svém PC a právě jsem je díky aspoň provizornímu zprovoznění serveru nahrál zpět. (např. frgal.unas.cz)

ALE!

Diskutuje se o obnově souborů a začínám mít zase obavu, že soubory, které jsem teď na server nahrál, budou přepsány těmi obnovenými. Mezitím jsem totiž na zdrojovém kódu dělal úpravy. Snad nejsem jediný, kdo si data zálohuje a postupoval stejně jako já. Proto se chci zeptat, jakým způsobem bude obnova prováděná? Já bych uvítal, KDYBY SE ADMIN před začátkem obnovy NAPŘED VŠECH E-MAILEM ZEPTAL, JESTLI DATA OBNOVIT CHTĚJÍ (pokud se zadaří a bude to možné) A AŽ PO POTVRZENÍ OBNOVU KONKRÉTNÍ ADRESY PROVEDL!

Miro, co ty na to? Snad Ti můj příspěvek do fóra bude stát za odpověď. Při čtení některých zpráv si říkám, že hodně lidí nedávalo pozor v hodinách češtiny... Tož ať se práce daří :-)
<HTML>NE NE NE NE NE, ufff, prominte, zacina me to unavovat
ctete tucne oznacene prispevky, ostatnich si nevsimejte a budete vedet</HTML>
Miro,

ať čtu jak čtu, žádný tučný příspěvek, který by odpovídal na můj dotaz jsem nenašel.

Možná bys mohl příspěvky pročistit, ať zmizí ty stupidní výlevy některých slabomyslnějších jedinců, kteří nemají dost sil na to zvládat psychicky zátěžové situace.

Ale občas sem mrknu, tak se snad časem něco dozvím :-) Soubory na webu frgal.unas.cz rozhodně už obnovovat nechci! (aspoň ti ušetřím práci ;-> )