spořiče obrazu

poradite mi nekdo nejaky fakt dobry program pro tvorbu sporicu orazovky ..diky
ON/OFF :)
Microsoft Visual Studio .NET ;) Pro ty méně majetné postačí Borland C++ Builder :D
Méně majetné ?
Kolik tady má asi kdo lelgálního softu ? a nemyslim freeware, ale toho co se kupuje za peníze .. :-)
Pche! Já si kupuju všechno, teda všechno ne, jenom to co stojí 0 kč...
a nebo to co stojí 5 minut strachu co ? :-)
Představ si, že mám svůj Linux taky koupený. Komerční verze mě tenkrát stála něco kolem 2000,-
Táta vyhodil jednou hrozný prachy za MICROSOFT WIMDOWS XP HOME EDITION - a stálo to za ho*no a pak si koupil MICROSOFT WINDOWS XP PROFESSIONAL - a má ho doteď. Co se týče her mám všechny přepalovaný až na MAFIA - CITY OF LOST HEAVEN (protože ta prepálená mrcha furt blbla) POHÁDKA O MRAZÍKOVI, IVANOVI A NASTĚNCE (zní to trapně já vím, ale kupoval to táta tak . . .) a POLDA 2 (staroba, ale dost vostrá)
>> vyhodil jednou hrozný prachy za MICROSOFT WIMDOWS XP HOME EDITION

Ja jsem "koupil" Win XP Pro za 30 kc...
Sojkovec: Předpokládám, že to nebylo v Levných Knihách (tm) ? ;-)
>> Ja jsem "koupil" Win XP Pro za 30 kc...

Sakra...u jakých vyděračů kupuješ céda? Já mám Verbatim 700MB za 18,-
30 bych za Widle nedal ;))
DT: .. a z toho jsem 10 kc utratil cestou za parek v rohliku :-)
jenom pro zajimavost, co maj winXP a parek v rohliku spolecnyho se screensaverama?
cb: ;-))

Všechno souvisí se vším. Stačí ráno omylem šlápnout kočce na ocas a v jiné dimenzi to způsobí občanskou válku mezi tvory, podobnými blechám a národem inteligentních fritéz.....
hanyZ: jj. taky se nevyplaci zahazovat pismenka Q do krovi...
Taktak...

Zvláště do šípkových keřů. Jeden člověk to udělal a cestou domů mu spadl na hlavu lachtan a po dopadu na zem se proměnil v hromadu pokutových bločků....
už vám z toho Adamse hrabe ;)
myslis? a to mi jeste zbyva precist celej patej dil
Tonik: a pak si zahrat onlajnovou hru na motivy Stopare - http://eldar.cz/zvav
Nípal: Nechcete udělat nějakou adventuru nebo textovku nebo tak něco na motivy Stopaře? Já tyhle on-line strategie moc nehraju...

btw. Půjčil jsem si první dva díly a teď nám ruší knihovnu, snad se k těm zbývajícím třem dílům ještě dostanu...
hanyZ: textovku vyrobim mozna ja osobne ale to je hudba vzdalenejsi budoucnosti, zbyli dva admini se k tomu moc nemaj... co se tyce stopare, da se sehnat v elektronicke podobe.
Nípal: Já ho v elektro-podobě právě mám, ale papír je papír, co si budem povídat. Prdel si nulama a jedničkama nevytřeš, do vany je to taky trochu nepraktické, číst to na blikajícím monitoru... A vytisknout si to? To by bylo docela drahé....

btw. Ne, že bych si chtěl dílem páně Adamsovým vytřít zadek, chraň satan....;-)

Na textovku se každopádně těším, pokud to vyjde...