Líbí seč vám?

Líbí se vám Lil' Kim? (mě osobně docela jo, její poslední album La Bella Mafia je ostrý, i když nevím jestli je Mafie krásná, no ta hra možná jo)
Co to je?
Freya: Nějaká zpívající čerňucha ;-)

Prďa: Neznám. Not my cup of coffe....Já v poslední době poslouchám hlavně Mayhem;-)
hanyZ >> teda, Mayhem za pár dní... to ses zblackoval nějak rychle ;-)
Freya: Dělám si jenom prdel, ty bych asi nerozdýchal...:-)
Co takhle Katatonia? Do začátku lepší...
Co takhle Ludacris ;-) Napořád lepší... :-)))
cože? jsem tu správně, nebo jsem trefil do španělské vesnice? tipuju to druhý :/
Nípal >> nelíbí se ti ten Babylon hudebních stylů? Tak sem taky něco přihoď ;-)
No kdyz Babylon hudebnich stylu, tak teda se vsim vsudy - co takhle Carl Cox?:)
Lil' Kim je černošská raperka, účinkovala v klipu Christiny Aguilery Can't Hold Us Down, taková ta černoška v tom kytičkovaným prádle.
Když babylon tak babylon - The Rasmus taky není k zahození, takový In The Shadows nebo First Day Of My Life.
Než abych obětovala své duševní zdraví na oltáři Christiny Agilery, to si radši bodnu do zvukovodu špičatou propisku... Rasmus... taková kapelka příliš pozérská i na numetal, že? ;-)

Prďo, zkus Tristanii - to je jemné a chytlavé, a zároveň vkusné. Určitě by se ti to líbilo.
Radši nebudu riskovat své ušní bubínky, Freyo. Asi by to dopadlo stejně jako když mi kámoš půjčil Cdéčko se slovy že je na něm Elán a byl tam Oomph!. To si radši nechám ničit uši od jedinné snesitelné písničky od Rammsteinů - Sonne.
A co to bylo za album od Oomph? To nové je perfektní, třeba Dein Feuer žeru... a starší Plastik je taky třída. Ale tohle všechno jsou samozřejmě oddechovky, Anorexia Nervosa je mnohem větší pařba ;-)
Ty máš Anorexii? Kolik vážíš?
No vím že tam bylo Aufgen Auf
citát:

"Teda řeknu ti, škrábu se jednou takhle hřebíkem v uchu, a najednou... ticho."
Prďa >> Anorexii mám tak akorát v playlistu... :-) Je to nádherný francouzský symfonický blackmetal. Oficiální stránka zde: http://www.mother-anorexia.com/

Augen Auf je hezkej klip...
Mám doma DVD koncert Rammstein - docela slušně nadupaná show - dva - tři - á - dva - tři:-)

Momentálně poslouchám OST Kill Bill vol. 1 + 2 - hezké!
a co takový tři sestry?
... tlustá a opilá chvílemi zvrací ...
to Freya: symfonickej black či death je bezva. určitě znáš Waltari a jeji operu "Yeah! Yeah! Die! Die!". Co tomu říkáš?
oprava: "jejich operu", samozřejmě