Co si myslite o piercingu?

Co si o tom myslite, tady ma kazda cca 4. az 5. baba piercing, z 80 procent to je pupek a zbytek je nos, jak se vam to libi/nelibi? Mne osobne se to nelibi.
Mne osobne se to taky nelibi a nechci to nasvym tele. Ale kdyz se to libi nekomu jinymu, at si to napicha kam chce - je mi to jedno... Rozhodne ho za to nebudu odsuzovat.
Meine Meinung nach blbost. Naco? Pupek ještě jde, ale nos atd - blbost... :-(
Nevadí mi to... co je na tom špatného? Teda, fakt nemusím takové ty vesele barevné ozdůbky, ale decentní ocelový detail může být hezká věc.
To záleží na tom co a kde ... a na pohledu
kuřák třeba řekne nekuřákovi: si divnej proč nekouříš ?
nekuřák kuřákovi: si divnej proč kouříš ?
Mě osobně se to líbí ale v rozumných mezích...
Mě osobně se dost nelíbí, ale já jsem staromódní...
nelibi
Sama mám propíchnuté akorát uši a nic dalšího nechystám, percing je mi z osobního hlediska spíš šumák. Ale udivila mě ta vlna nevole...

Mohl by mi prosím někdo poskytnout sondu do svého podvědomí, co vám na tom přijde ošklivého? Podobné názory slýchám třeba od rodičů, a nějak jsem to pořád nepobrala, i když by mě to hodně zajímalo. Připadá vám to třeba příliš nepřirozené?
sondu do podvedomi? to by me asi zabilo
a nebo ze by ne?
jinak otazky, ktery zacinaji "proc", jsou podle me ty nejhure zodpoveditelne (proc se ti to zda osklivy?). takze ja osobne nevim. nevim celkem casto, je to problem.
hm, videlas cervenyho trpaslika? zkus se podivat na ten dil, jak se dostanou do vezeni a holy jim ukaze toho vezne, co "je milej, ale trochu nerudnej, kdyz se k nemu priblizis s magnetem" ;-)
Tonik: Tady se někdo ptal "proč?" ?

Mně se decentní piercing líbí. Třeba u holky v pupíku mi to přijde hezké :-)
Sám si asi piercing na své tělo nikdy instalovat nebudu, páč by to pravděpodobně bolelo, ale u jiných lidí mi vůbec nevadí a rád se na něj podívám. Já mám vůbec rád lidi, kteří se něčím odlišují. Vždycky na ně fascinovaně hledím, ne proto, že by mě to nějak pohoršovalo nebo tak, ale prostě jsem tím okouzlený. Teď nedávno jsem viděl v autobuse chlapíka s černo-oranžovými dredy.Super:-) Nebo punkerku s takovým šíleným bodlinatým obojkem. Chtěl jsem si šáhnout, jestli jsou ostré, ale neodhodlal jsem se....:-)
dobre. tak teda otazky, ktere zacinaji na proc nebo se na ne daji snadno prevest, aby to byly ty samy otazky. ja jsem vedel, proc jsem to do te zavorky psal...
jinak abych se teda vyjadril taky k tematu: ja sam to na sobe nechci. no a ze by se mi to nejak moooc libilo, to ne. i kdyz nejaka jedna drobnustka... ne, asi ne. fakt to nemusim
Třeba na dredy se taky ráda mrknu na ostatních, ale sama na sobě bych je nechtěla ani za nic - tady mám zřejmě podobnou bariéru, jako jiní vůči propíchnutému pupíku.
O piercingu jsem nějakou dobu vcelku intenzivně uvažovala, ale nakonec zřejmě skončím u malého tetování.

ad bodlinaté obojky: můžu zodpovědně potvrdit, že ostré nebývají... mají vypadat děsně špičatě, ale ublížit si tím by bylo mnohem obtížnější, než bodnout se třeba tužkou. Taky za týden potkám několik lidí, co se ptají, jestli jsem se tím někdy zranila :-)
Freya:: jj viděl jsem to. je to kus ohlýho plechu :-)).
at piercingu: asi jak komu to sedne. Nedávno jsem slyšel takovej názor, asi na něm něco bude: "pro mě za mě ať se oblíká jak chce, hlavně když se v tom cejtí dobře...". Je to aplikovatelný nejen na hadry....
dodatek: vyjímka jsou návykové látky. To považuji teď už pouze za opakovačku a navíc není to takový neškodný jako pearcing... Obzvlášť u tvrdých drog, kam patří například heroin, ale i nikotin. I když cigarety nevražděj tak rychle jako herák. Ale to snad nemusím rozebírat...
piercing? no já nevím, já mám radši normální zachovalou kůži. když vidím někoho propíchanýcho či co, tak já mám takový problém - vždycky si totiž představuju to utrpení (mám živou fantazii) a je mi z toho blbě. takže piercing mi nevadí pokud ho nevidím. pokud ho vidím, tak je mi z něj blbě ;)
Posílám pozdrav na Maltu.

Co se týče PIERCINGu, používám k tomu přirovnání "DESTRUCTIF", tedy moc se mi to nelíbí.
Sam to nemam a nechci to, ale jinak mi to nevadi...
Prečo by mal piersing bolieť ? bolia snáď náušnice ?
Síce nič nemám, ale pokiaľ niekto vymení pubertálny Xicht posiaty "Pupákmi" (Akné) za Xicht posiaty oceľovými guličkami a podobne, tak to je presne v súlade s pravidlom "Všetkého veľa škodí"
Když to má holka ke který se to hodí tak je to na ní děsně sexy ... :)
existuje člověk, ke kterému se hodí ničit si tělo? průnikem obou těchto množin je v ideálním Nípalově prostoru nulová množina.
Pokud má žena ozdobený svůj pupíček (na hezkém bříšku) decentním šperkem, je to fakt sexy.

V nose mi to nevadí.

Jazyk, bradavky, klitoris - tam případný estetický vjem okamžitě přebije (možná neoprávněně) myšlenka, jak to tu dotyčnou muselo bolet:-(

U mužů to nějak neumím zhodnotit - já sám bych se k piercingu neodhodlal. Protože by se to ke mně nehodilo a protože jsem srab a nemám rád bolest:-)
<HTML>Ma byvala pritelkyne mela piercing v jazyku a v pupiku, chtela jeste do nosu omg. Rekl jsem ji jestli chce... ale ze se mi to vubec nelibi.

V jazyku je to pri libani vetsinou neznatelne ale pokud na to clovek narazi neni to moc prijemne libat zelezo, navic kdyz si s tim hraje mezi zuby na verejnosti vypada jak kurva :( Pri oralnim sexu je to pry lepsi, to posoudit nemuzu ja to zelezo opravdu nikdy nepocitil nebo mi to prislo normalni.

V pupiku z toho mela zanet a pri sebemensim doteku ji to bolelo, tam to vypada celkem dobre ale nijak mi na tom nesejde.

V klitorisu jsem to nezazil, to nevim. Ale kamarad ho ma v penisu a pry je to lepsi ;) au</HTML>
mel sem (bradavka, jazyk) bolelo to SILENE :) , mam (obe usi - maly pecky)ale driv to bylo jiny (pred 3-4 roky) nez ted. Kdyz toho clovek nema po tele HAFO, tak to je pekne, pokud si to da do pupiku, do jazyku, oboci, nos , brada .. nepokureju si lejtka a do usi si da ty velky dreveny kruhy (to maj hlavne tateri ) tak bych zabijel ...
> nepokureju = nepokeruje (nepotetuje = "neozdobi") :)

kua uz ani psat neumim
Zeptejte se na to Christiny Aguilery (v nose, pod spodním rtem) Britney Spears (v pupíku) a Lennyho Kravitze (na . . . no na . . . na svým mužství)