Co si myslite o piercingu?

...nebo třeba někoho normálního...
Lennyho Kravitze... u toho to zjistili jak? Já to nemohu vědět, já drbárny nečtu ;)
mi se to taky libi decentne a jen na urcitych mistech. napr. pod dolnim rtem se mi to celkem libi. jen by me zajimalo, jestli by me to nejak omezovalo.
Jedna sonda do podvedomi (pro Freyu = od rodicu, to by vekem souhlasilo).
Nelibi, protoze:
- mne se vubec nelibi jakekoliv upravy prirody - zena, holka je pro me nejhezci prirozena, tedy s puvodni barvou vlasu, nepropichana ani nausnicema, nenamalovana a neoblecena :-)
- vadi mi predevsim upravy "nevratne" - tetovani, piercing; co az se zmeni moda nebo jenom vkus te patricne, ktera to ma? - blbe nebo aspon dlouho se to odstranuje a ne vzdy to jde uplne bez nasledku
- pohled na "ozdubku" me odrazuje od dotyku, jednak bych radeji pohladil kuzi nez cokoliv umeleho (nejvic mi tohle vadi na bradavkach), jednak mam (skutecny i podvedomy) strach, ze bych za to zatrhl - zachytil a způsobil bolest (zvlast na prirozeni a nakonec i kdekoli v tvari) - s nausnicema se mi to x-krat stalo
- holky, zmoulajici cokoli (piercing v jazyku, spodnim rtu) vypadaji jako prezvykavec - dokonce vic nez se zvejkackou - a navic pusobi dojmem, ze jim to vlastne vadi, prekazi; minimalne je to nuti k nechtene cinnosti a krouceni xichtiku - nic krasnyho

Suma sumarum: hezke ozdubky klidne, ale sundatelne (bez der do cloveka), tak aby bylo mozno svleknout skutecne do naha!
Tomu říkám konečně názor, podepisuju taky, je to přesně to, co si myslím i já.
ad Nípal - v popcornu jsem četla o tom Kravitzovi
Co ses o něm dočetla zajímavého, Niki ?
Oprava, Prďo....
hanyZovi hrabe (to musíš hned všechno rozkecat)
Dočetla jsem se že má piercing na . . . na tom . . . na svým peru, teda nechtěla bych být jeho milenka.
Já bych chtěl být jeho milenka.... Lenny je tak cool. Nebál bych se říct, že dokonce možná i rulezzz, ale nejsem si zcela jist. Každopádně ty jeho vlasy a piercing a prostě ho zbožňuju..... Je to frajer! ! !
hanyZ >> máš poslední dobou docela široký hudební rozsah... Mayhem, Lenny... ;-)))
A nechtěl by sis to náhodou vyměnit s ním - najednou by z hanyZe by Lenny Kravitz, vydal bys album Baptizm, žil bysis jako král, prachy, ženský.
myslím, že hanyZ by byl schopen lecčeho, jenom aby neměl s baptismem nic společného :-)))
Prďka: Jak si to s ním vyměnit? To jako, že on by byl moje milenka a já jeho milenec? Mnó, zauvažuju o tom... Prachy, a ženský bych samo chtěl, ale vydávat Baptism kvůli tomu nebudu, zas tak po tom netoužím.....