Co byste delali ...

... kdyby vam zbyvalo 14 dni zivota?

Lukasik
...predevsim bych to asi radsi nechtela vedet:( ale asi bych je stravila se svyma nejblizsima - proste s lidma, ktery mam rada na mistech, ktery mam rada... ale nic konkretniho nevim. Urcite bych se vykaslala na delani www a vubec na celej internet:)

btw. dost morbidni tema...
myslm že bych si to pořádně užil, abych na to až do smrti nazapomněl :_o)
Lukasiku, to si nedokážeš poradit sám?

Co bych dělal? První týden bych rozfofroval peníze, aby po mně nikdo nic nemohl zdědit a v dalším týdnu budu postupně každého otravovat s tím že umřu. poslední den si vezmu provaz, vyhlédnu si vhodnou větev a... umřu ;)
Si vymisli vlastní program, ne? Proč by sme ti ho měli vymejšlet mi ? :)))))))))
Nípal: S tím tvým programem by se dalo souhlasit. Ještě bych si možná popůjčoval spousty peněz a nějak nesmyslně je utratil....;-)
hanyZ: ha, chytrý nápad!
No, jen me to prislo jako zajimave tema k diskuzi :o).

Lukasik
Kolik ti ještě zbývá? :-))
Seven Days....
Hledal bych cestu, jak tu smrt obelstít ;-)))
Michael Le: to by nemělo smysl... jednou tam půjdeme všichni, a když vím, že na to mám 14 dní, tak na to mám 14 dní... smrt je poměrně přesná, když znáš její datum předem ;)
imho jedina cesta, jak ji obelstit, je zabit se driv
Tonik: má to problém - neumřeš tak jak ti bylo předpovězeno, takže je docela možné, že jsi vůbec umřít nemusel!
da se na to divat i jinak. ze totiz bylo predpovezeno, ze umres tehdy a tehdy a driv se nezabijes, at delas, co delas
No pokud je to tak jak rika Tonik, daly by se jeste za tech poslednich 14 dnu delat zajimave veci:)
Viděli jste film "Na Hromnice o hodinu více"? :-))) To je něco takovýho. Fakt šílený. ;-)
to bylo jak se mu furt opakoval ten jeden den? uz si to moc nepamatuju... nebyl tam nejakej svist nebo neco? taky ten dil hvezdne brany s tou casovou smyckou byl celkem sranda
No jo to je lepší otázka:
Co by ste dělali kdyby ste uvízli v časové smyčce a pořád se vám opakoval od půlnoci jeden den a byli byste jediní kdo by si to pamatoval a uvědomoval ?
Nejdriv bych experimentoval a pak se asi snazil uniknout.
Kdybych věděla, že se z té časové smyčky dostanu bez následků... udělala bych všechny příšernosti, po kterých toužím... vrátila bych to i s úroky všem lidem, které nemám ráda... ne, radši nedomýšlet. Některé třinácté komnaty jsou zavřené z rozumných důvodů.
to by byla paráda... :o)))
to by bylo skvělí :-)))))

btw ten film se nejmenuje "Na Hromnice o hodinu více" ale "Na Hromnice o den více"
Nebo bych nařídil hodinky o několik let zpátky ;-)))
Michael Le: A co majitelíčkové pracičkových hodineček s ciferníčkem?