Pixy & W4D

Pixy je borec, ale přesto mi jedna věc nějak nesedí.
A tou věcí je tlačítko

WD4 90% dogmatic

v detailech Dogma W4D u bodu 13 -
http://www.pixy.cz/dogma/dogmaw41/cs/details-13.html

- je totiž psáno:
>>Každý dokument, v němž se autor k W4D veřejně hlásí, ale musí dodržovat >>všechny zásady Dogmatu W4.

Nepřipadá Vám, že se pixy se svých 90% dogmatickým webem veřejně hlásí k dogmatu a tím vlastně porušuje vlastní slova?
Nebo je v dokumentu nepřesnost a stačí uvést, že web není 100% dogmatický?

Jaký máte názor vy?
To tlačítko se pochopitelně nachází na titulní stránce pixy.cz
myslím že se v tom moc šťouráš:) když píše, že jeho web je 90% dogmatic, tak vlastně přiznává, že ani jeho web není úplně dokonalý a že ho bude dále vylepšovat. což oceňuju, zvlášť od člověka s takovým respektem. podle mě na tom vůbec nezáleží...
Asi máš pravdu. Příště nebudu číst detaily. :)
Ale nepopírám, že je to úplně hafo velkej borec (když je z toho Brna).
A upřímně řečeno jestli nějakou položku nesplňuje ani pixy, tak asi bude téměř nesplnitelná (u graficky dobře vyhlížejícího webu).
Dřív tam myslím byla i nějaká pravidla pro to, kdy může člověk použít třeba tlačítko "80% Dogmatic" a seznam webů, které to dodržují, ale to už je nejspíš minulost...
Každopádně to je šikovné shrnutí a každý, kdo se pokusí dodržet aspoň část těch zásad, svému webu imho jedině prospěje.
jj. ty požadavky nejsou zase tak přehnané. ani mému webu toho moc nechybí (jen pár čachrů kolem kontaktu na mne a pár detailů kolem úvodní stránky) :) ale nechlubím se tím. většinu z těhle věcí beru jako samozřejmost. psát html 4.01 strict valid, CSS valid, 75% dogmatic apod. mi přijde zbytečný. jsou to samozřejmosti a (jako vypsané tlačitka na stránce pod menu) blbůstky pro uživatele na hraní :D