Nový browser Deepnet Explorer

Právě ho stahuju, tak jsem zvědavý, jaký bude:
http://www.deepnetexplorer.com/
Mě stačí můj MyIE a Opera
Tak nějak, ale zkusim ho. Jenom aby to nebylo na jádru M$IE...
Jedine Mozilla . :-))))))))))
Je to zasranej M$IE v jinym balení a P2P Gnutella, takže úplně na prd :-(
IE není zdaleka tak hrozný .... ale z blízka ano :-)
Nejdřív jsem o tom slyšela jako o úplně fungl novém prohlížeči, tak jsem si říkala, že to zkusím. Jenomže IE s pár přilepenými utilitkami pro mě není nový browser... :-(
jj, taky jsem zklamanej
hehe, menuje se to proohlizec, co od toho cekate? MOZILLA RULEZZZZZZ
jasne Mozilla rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Stejně vás nechápu co na té mozille vidíte .. mě připadá teda oproti IE jako propadák
IE jede jen ve Windows - u mně má smůlu. Občas bych ho i potřeboval, abych vyzkoušel, jak mé stránky vypadají v tomto zastaralém prohlížeči.
kit: a to je problem? do linuxu prece jsou emulatory a podobne...
Emulátory jsou, ale často vyžadují když už ne celá Windows, tak alespoň některé jejich knihovny. Kromě toho ty lepší emulátory jsou za peníze, takže do toho musíš investovat 2x: Jednu licenci na Windows a druhou za emulátor. Zas tak nutně to nepotřebuji.
Mozillu mám rád, teda spíš Firefox, co ale absolutně nesnáším je Netscape
Kterej prohlížeč žere míň systému mozilla (ta normální ne firefox) a nebo myie2 ?
Netscape je už skoro mrtvý, už se AFAIK dál nevyvíjí. FireFoxe jsem si chtěl teď nainstalovat, ale našel jsem pro Linux jen anglickou verzi a už jsem českými verzemi zhýčkaný. Zatím jsem u Mozilly, občas si pouštím Operu.
Krom toho jaksem tak koukal mozilla si ty stránky zobrazuje jak chce ona a ne jak to má být .. když sem přes ní koukal na svůj web tak mě přejel mráz po zádech jak ho to poničilo... grafika nesedí .. občas se vůbec nezobrazuje .. usekává to všechno možný .. a o tom když maj nějaké věci sedět na sobě jako celek ani nemluvím.. no vážně horor a ne prohlížeč
Mike: musis delat weby, ne IEpicovinky. chapes?
To vím .. ale to o čem mluvím nejsou žádné ie vymoženosti ale normální vlastnosti které mozilla prostě nezvládá..
Ale to je jedno .. někdo rád holky jinej zase vdolky ....
Simulovat IE pod Linuxem musí být sakra těžký... už taky proto, že IE je půlka systému Windows a vzájemně (IE < - > Widle) se doplňují.

Mike: Mozilla je jedna z mála prohlížečů, které dobře zobrazují weby... což nelze říct o uživatelské přívětivosti, mouse gestures mi v ní chybí :(
mouse gestures mi v Mozille nechybí:
http://optimoz.mozdev.org/
http://easygestures.mozdev.org/
Nípal: No to je právě to ... těžko říct co je vlastně dobře.. když třeba IE používá drtivá většina lidí tak by to mělo být podle toho .. kldyby to byla mozilla bylo by to podle ní .. pevný formát proto není.. je to těžký
Mike >> Mělo by všechno, co dělá většina, správné? Jsou alba Heleny Vondráčkové kvalitnější než třeba Bedřich Smetana, protože Helenka má teď mnohonásobně víc posluchačů?

"pevný formát proto není.."
Ehm... jestli ti správně rozumím, tak jsi asi právě zanevřel na konsorcium W3, které vyvíjí webové standardy ;-)

Mozilla je prohlížeč, který vykresluje podle standardů. A na můj vkus moc benevolentně, zrovna včera jsem byla svědkem toho, jak čitelně zobrazila stránku, ve které bylo asi 10× <body> a stejně tolikrát <title>.

btw, co je to za "normální vlastnosti", které Mozilla nezvládá?
Nepochopila si jak sem to myslel .. ale to nevadí. to by bylo na dýl .. sem jen jeden názor z mnoha :-)
takže už to tu nebudu řešit a otravovat tím fandy laťkovaného webotvoření :-)