Nový browser Deepnet Explorer

No jo, tak nechybí... ale Opera mi stačí a dost flam,u o tom, tohle má být o tom, o čem je titulek diskuze a už i tak jsme dost top topic... ééé, off topic :D
Já používám MyIE2 (dnes už Maxthon), takže jádro IE.

Nědělám to proto, že by byl IE engine lepší než Gecko, ale kvůli nezodpovědnosti a laxnosti umělců, kteří optimalizují své výtvory jenom pro IE 6 (SP1). Bohužel to nejsou jenom amatéři, ale to samé dělají i profíci (například internetové banky).
Profíci taková zvěrstva nedělají. V mnohých internetových bankách dělají čerstvě najatí amatéři, stačí se jen podívat do jejich kódu.
Freya: holka a jeste s temahle nazorama? rychle s tebou do muzea, at nevymres :-)
Mike: hmm. tak mi ukaz, co ja tak spatneho. to by me VAZNE hodne zajimalo. jinak souhlas s freyou.. :D
neO: To nemá cenu, hádáním tu si k ničemu nepomůžu a zkracuju si ještě život :-))
neO: Nechci rozpoutat další flame ale zrovna včera mi ff nezobrazil kus stranky, a když sem odscroloval nahoru a pak zpět, už tam ten kus byl...
amatér - má to jako koníček
profesionál - dává si za to platit

nemá to nic společného s kvalitou, takže se tu někdo (Kit) seknul... spíš bys měl říct zkušený/nezkušený/neumětela apod.
Nípal: Jasně, máš pravdu a byl jsem si toho vědom, když jsem to psal. Abych to upřesnil: Těsně před tím, než se stali profesionálními tvůrci webu v internetové bance, byli (možná) amatéry, ale vhodnější pojem by byl asi laici - někteří jimi ještě dlouho zůstanou.
Kit:: mám českýho firefoxe pod linuxama... a maká... Takže asi zapátrej :))
Johny: nevim nevim, ale nebylo to tim ze stranka nebyla este dostazena? to se mi stava na jednom nejmenovanem serveru ojebu.cz (nepublikuju celou adresu zamerne je spatna, aby nebyla reklama).
No nic. Tak Opera zůstává na svém královském místě jako inovativní prohlížeč, od 3 roky starého MSIE 6 se nedá nic nového očekávat, jeho nadstavby jsou na nic, protože jsou už od základů zkažené a Mozilla, ta je zase oblíbená pro svojí jednoduchost.
Je na každym jaký má zvrácený choutky ;)
Majkls: Kterou verzi? Na http://www.czilla.cz jsem našel Firefoxe v češtině pouze pro Windows a dál jsem nepátral. Standardně používám Mozillu, která mi vcelku vyhovuje, ale změně (spíše doplňku) se nebráním.
Kit: 0.9.1 je tam jenom pro wokna, 0.8 i pro linux
neO:Právě, že to byla část stránky s textem a ff hlásil, že dokončil stahování :/
Johny: aha, tak to pak nevim :-/..
Ahoj víte nekdo kde sezenu češtinu na Deepnet? Jestli teda vubec existuje. Děkuji předem za odpověď cont
neO: "Freya: holka a jeste s temahle nazorama? rychle s tebou do muzea, at nevymres :-)
"

..a ja jsem si do teď myslel, že na nevyhynutí se dělají úplně jiné věci jak strkat do muzea.. (-;

Jojo, jakmile budou uživatelé, kteří používají IE, tak se s ním hold musí počítat. Povětšinou to vyřeší nějaké ty hacky.
Vsechno s IE jadrem uz sux.. Puzival jsem chvili Maxthon, ale pripada mi verzi od verze pomalejsi a bugovatejsi. Uz pouzivam vyhradne gecko (mozilla & firefox), IE jen kvuli nekterym IE-only sajtum (se zakazanymi ActiveX, apod.)...
,
taky nazor.
Nejak ujizdite od diskuse ne? Je to o Deepnet explorer! Bezte si debatovat na czilla forum! Nic ve zlém neberte to osobne, ale bežte! -))))
<HTML>OT Mozilla:

Mozilla Firefox me naopak hodne zklamala, oproti IE6 je:
- pomalejsi (8MB manual nacita 2x dele nez IE6)
- nestabilnejsi (pri metarefreshi a ztrate packetu hodi chybu a pak na ten refresh sere uplne)
- nepropracovanejsi (nema toleranci vuci kodu jako IE) - a to je take jeji minus!</HTML>
> pomalejsi (8MB manual nacita 2x dele nez IE6)

Fakt? Ktery manual to konkretne je?

> nestabilnejsi (pri metarefreshi a ztrate packetu hodi chybu a pak na ten refresh sere uplne)

A tech situaci, za kterejch se seka IE.. No comment

> nepropracovanejsi (nema toleranci vuci kodu jako IE) - a to je take jeji minus!

To je jenom PLUS, protoze je to jedinej zpusob, jak webmastery a potazmo mrkvosoft donutit dodrzovat standardy, a ne ze si MS bude diktovat porad svoje, jak to ted s oblibou dela

Ale hlavne za vsechno:

Bezpecnost! Jedine gecko...
typujem PHP
teda, na tých 8MB