Rychlost připojení

Byli byste spokojeni s rychlostí 3,2 mbps? Teďka jedu na zkoušku a je to docela fayn.
Mně je to jedno. Chello classic mi bohatě stačí (downstream 768kb/s upstream 128 kb/s).
:(((( neštvěte mě.... já mam gprs s rychlostí 57.6 kb/s ! S tim 3,2 mbps by mně asi vybouch počítač...
mě to jede 200kB/s a nestěžuju si .. za 350kč je to slušný kolik platite vy ?
200 !KB/S! za 350? My to máme za 1300 + kabelová TV :((( Ale nesdílený, 2IP, 2x 30 MB Web bez reklamy, 2x 30 MB POŠTA, zvýhodněné registrování domén, neomezeně*, možnost využití k připojení serverů ;-)
<HTML>wifi 128 den, 256 noc,
550,- 2048KB free, verejna IP</HTML>
MAM RYCHLOST 100/10 KB/S
BUSYGIRL: Nekřič tady.
Moje Chello s 768/128 je plně dostačující... Naco MB a víc...
100 kbit za 450Kč + 56Kč za 10 programů na kabelovce......

Mě to stačí................... :-)
johny: kabelovku bych taky bral .. můžu si natáhnout prodlužku ? :-)
:) ja myslel ze UPC ma 768/256
64/64kbps za 330kc myslim
Kit> No to víš, kdo si chce číst netiku? :)
>kabelovku bych taky bral .. můžu si natáhnout prodlužku ? :-)

To záleží, jak daleko bydlíš ;)
Chello Clasic je vážně uplně v pohodě...
...Chello Plus ještě víc, když ho financujou rodiče :-)
--> mě to jede 200kB/s a nestěžuju si .. za 350kč je to slušný kolik platite vy ?

Kde zijes?
Tady v tom xxxxxxxxxxx Liberci je akorat FreeNet 500/mesic nejakech mizernejch 200 kb 2x do mesice, kdyz to nahodou jede! a zrizovaci naklady 5 hadru!
GPRS - 770Kč za 57kb/s download a 13kb/s upload. Jinou možnost kromě klasického modemu už nemám.
100 kbit kabel, opticke napojeni na paterni sit, 330 kc/mesic bez jakykoliv dalsich limitu. TV se prubezne rozjizdi, a nic navic za to nechcou :)
Doma normalni telefon : stoji tolik, ze to sem radeji ani nebudu psat a obcas to vytahne i na 1kbps (fakt) :-(((((((
Ještě před půl rokem jsem modem používal a byl to děs. GPRS sice není rychlejší a v poslední době se chová nějak divně, ale alespoň je to trvalé připojení a neutratím tolik, jak předtím. Nějaké vykecávání na fórech u mne nehrozilo.