Problém při registraci domény .tk

Please help! Co to je " Ambassador Coupon Number " ? Je to při registraci domény .tk a já vůbec nevim....
Asi číslo kuponu, který dostaneš od ambasadora ... ;-), jinak .tk bych si nikdy nezaregistroval (tuším, že tady jsem četl, že Seznam vyhazuje .tk-čka ze svého katalogu) a dát 222 Kč bez DPH za .com na rok a mít zdarma hosting na pipni.cz je lepší investice. Tedy podle mého názoru.
No jo... já to dělám jen tak :-) Od jakýho Ambasádora, co to (kdo to) je?
Fakt nevím, to byl jen fór.
Jo tak fór.... :-)
Ambassador = konzultant....nevyplňuj to, na nic to není. Jen když zadáš číslo ambassadora, tomu ambassadorovi zvýší jeho kladná pověst.

Btw. něco jako referent/reference
Danke shone....
Proboha, já sem lama ... a kde seženu ten confiramtion kód ?
Jo už nic....mě se nechtěl číst ten celej mail
Danke shone >> Il n'y a pas de qua. De rien. (Když už neumím německy, napíšu to alespoň Francouzsky ;-) Tedy není zač.
Já německy neumim, umim jenom danke, dankeshone, de kurve, aufídrzén a cálen zí bite :-)
A co třebas švajne? ;-)
šlich...
Nějaké "danke shone" rozhodně není německy :-)
Správně je to "danke schön".
Bad...Lázně
Carlsbad...Karlovy vary
Baden-baden... Německé lázeňské město Baden-Baden
Morgen...Ráno
Zwei...dva/dvě
Sieben...Sedum
Danke...Díky
Víc neumím ;-)
Freya: on chtěl asi napsat "danke shoen". tak jako češi bývají líní v psaní diakritiky na internetu, tak jsou němcí líní psát ty dvě tečky na internetu ;)

Michael Le: to jseš na tom líp než já. A to žiju u hranic s těma (post)fašistama ;)
Nípal >> jj, já sem jenom línej :-)
Fašísti? Kde, kde?
O přehlásku by ani tak nešlo - hlavně v tom slově není "sh", ale "sch". Sorry za to pedantství, ale prostě mě to tluče do očí...
Nesnášim němce a ty co mluvěj německy taky ... sorry Freyo, seš vyjímka :-)
meca >> koukám, že princip kolektivní nenávisti ještě nevyšel z módy :-p
nevyšel z módy a jsem rád... též nemám rád Němce... zvlášť, když někde vidím či slyším němčinu, to nesnáším. Pokud Němec použije angličtinu, to mi nevadí. Ta se dá aspoň poslouchat, němčina je oproti tomu tankostřelba a jazykolam na jazykolamu.
Nípal >> mě teda přijde angličtina przněná německou výslovností jako horký kandidát na zařazení do desítky největších hrůz světa, mohem děsivější, než správně vyslovovaná němčina... tobě to netrhá uši? Mimochodem, on ten jazyk není tak strašný, když mu aspoň trochu rozumíš. Mě přijde třeba norština horší - a taky nejspíš to bude proto, že norsky neumím ani slovo.

Nepřijde vám hloupé a trapné říkat, že nesnášíte nějaký národ? Jak se vám líbí, když pak třeba Rakušané z podobných pohnutek, jako jsou ty vaše, říkají, že nesnáší Čechy? Nechtěli byste se obout ještě třeba do Židů? Princip je pořád stejný, mění se akorát předmět nenávisti...
Nejde ani tak o národy... mně vadí určité skupiny lidí:
- ekolozi (chtějí nás dostat zpátky do jeskyň a na stromy)
- ufolozi (ten neuron v jejich hlavách je osamělý)
- politici (totéž)
- zpěváci (myslím ty dnešní, co pomalu nezpívaj, ale recitujou či vyřvávají)
- Američani (ne kvůli iráku, ale kvůli tomu, že neví, kde je ČR)