Problém při registraci domény .tk

Taková ta skupinová nenávist je IMO naprosto zcestná.
Já třeba taky nesnáším ekologické fundamentalisty, ale bez aspoň nějakého důrazu na ekologii jsme se už ve dvacátém století udusili toxickými plyny a utopili v odpadcích.
Když řekneš, že nenávidíš Američany, tak tím odsuzuješ zhruba 260 milionů obyvatel. To si fakt myslíš, že mezi nimi neexistují rozumní lidé?
Zpěváci... V současné době by se za zdegenerované vyřvávání dala označit většina žánrů. Teda, pokud posloucháš i něco jiného než operu a symfonickou hudbu bez vokálů. Mimochodem, já mám určité typy řvaní k smrti ráda :-)
že neví, kde je ČR >> když jsem začal mluvit o ČR v Itálii ... jakoby nic a když ve Francii, všichni se začali chctat.
Mě taky nevadí národ ... mě vadí němčina a ti co jí mluví :-D
odsuzuju všechny emerikeny? já odsuzuju jen ty co nemaj páru vo česku... no mnohdy tihle nemaj páru ani o zbytku evropy.

ekologie - ano, ale rozumná. nejvíc mi vadí (a nejvíc sou vidět) antitemelinisté - vždyť ti ani neví co řvou.

hudba - psolouchám pouze to, co se dá poslouchat... takže zhruba polovinu toho, co mohu slyšet na rádiu valc, 7. kanál (kanál folk). nedvědi, erbeni, nohavica, čechomor, pololáník, to jsou moji oblíbenci. chceš-li příklad vyřvávání, zkus "Raduza-studený nohy", nebo "Janoušek Slávek - Byla to jízda".
ad vyřvávání: Ne všechno. Mám trochu specifický vkus, takové věci se v rádiích nehrajou :-D
Když tě štvou například geografičtí ignoranti, tak říkat tomu souhrnně "Američani" je poněkud zavádějící...

meca >> Němčina? Tak tam pro přesnost a nezaujatost přihoď velkou část Švýcarů, Rakušany, a taky obyvatele Lucemburska a Lichtenštejnska. A můžeš i Holanďany, protože to je dost podobná řeč. Nebo, jestli chceš být opravdu důsledný, do té skupiny zahrň všechny mluvčí germánských jazyků - to máme švédštinu, norštinu, dánštinu... Začíná se nám to docela zaplňovat, co? ;-/
Freya >> jj, ale němčina je ale nejhorší, angličtina hrozná a co ještě znám je Dánština a ta je přesně uprostřed ... to je strašný, když mluvěj Dánové tak nikdo neví, jesli mluvěj Anglicky nebo Německy.... A ostatní germánové mi nevaděj, pač je neznám :-)
angličtina není hrozná ;) a btw. z němčiny znám jen [šajze], ale ani nevím, jak se to píše ;)
scheisse
No scheisse... je to normální ?! Nevim, jak se řekne anglicky šajze, ale @!#$ je daleko lepší a hezčí!
Anglais to bude asi darn.
Není to jedno ? každej muže jak mu to vyhovuje :-)
Já pref. Frj.
Frj. je dobrej jazyk, škoda že ho neumim ....
Já nevim jak vy, ale já nejradši češtinu :)))
Na prózu češtinu, na poezii anglinu.
Co to je próza? CO to je poezie? Ty slova neznám... :-)