Jaké připojení k Internetu?

Předtím dial-up (průměrně 41,2 kbps), teď jsem měl na zkoušku (zítra se musím odpojit :-( ) Internet Expres Start - paírově 256/64, ale mě to teď běhá normálně 262/64 - asi je to tím, že v mé lokalitě to moc lidí nemá (kdo zná - Praha - Kunratice, Zelené domky), anebo je to tím, že mě chce Telecom nechat namlsat ;-)
No každopádně to v neděli odpojuju (na FUPku 250 MB za 1200měsíčně jim zvysoka kašlu), a přecházím ke GTS, u kterých budu za ADSL platit měsíčně asi 730 Kč - agregace 1:50 (jako u Telecomu), limit dat okolo 2GB, pak mě stáhnou na 64/64, žádný zpoplatnění dat, ADSL modem si nechám od Telecomu. Mě ani tak nejde o rychlost, a o neomezený data (nejsem stahovač, jde mi hlavně o to nemít zpoplatněnej čas - ICQ, IRC, a čtení stránek on-line - potřebuju net kůli škole), a rychlost taky 256/64 - akorát mi zapojej až někdy za měsíc, takže budu zase měsíc na dial-upu :-(
Má někdo (nebo váš kamarád) zkušenosti s GTS?
Btw, u mě není jiná možnost, než dial-up, nebo ADSL, kabelovka tu není, a wifi sítě se mi důsledně vyhýbají, takže bohužel nemám jinou možnost.....
Já jsem připojený přes GTS a zpočátku to jelo docela bídně, teď už to jede více jak dva měsíce stabilně slušně, download 40 - 50 kilobajtů a upload kolem 13 - 14 ...

Ale vím, že např. na dsl.cz mělo GTS dost špatné výsledky a spousta lidí na ně nadávalo, těžko říct, já jsem z Ostravy a jak říkám, vcelku spokojenost ...
HanyZ: díky, o tom měření na dsl.cz vím, koukal jsem na něj. Proto jsou asi tak levní, když už to alespoň nějak moc neběhá :-(
No a pokud to bude blbnout, padat, pomalu běhat a já nevím co ještě, tak s nima rozvážu smlouvu - je to nedodržení podmínek. A přejdu někam jinam, protže nabídky budou čím dál lepší, už teď jsou pořád někde nějaké akce...
Mame my to v klacikove stesti...
to: lynx, lukys a

Telecom slibuje připojení ADSL, garantovaných 256 down a 128 upload. Měsíční paušál bez omezení dat, asi 900 Kč s DPH. Vychází to zhruba o 400Kč levněji než s kabelovkou. SW balíček zdarma a musí se koupit modem. Dost uvažuju, jestli se nemám přepojit. Dial-up v žádném případě nechci, s tím jsem si užil už dost zloby.

Vyzkoušel už někdo tuhle akci Telecomu?

j3h
j3h> mno taky mate sux limit prenesenych dat a agregaci 1:50?
<HTML>100Mbit, bez omezeni, bez agregace, 0Kc</HTML>
Richard: To jsi na siti u serveru WZ ne? Asi Casablanca/GTS co?
vyhrazena 64kbps (bez limitu) pres WiFi za 535 mesicne ...drahe, ale neni tu moc konkurence (teda zadna) , taze mam holt smulu... :o(
Nicmene porad lepsi ne dial-up, kterej jsem mel jeste na jare :))))
128kb 455 Kč zprostředkovaně přes Casablancu :)
<HTML>#lama: delal jsem si prdel, nejsme v USA :)

mam wifi-dialup s pochybnou rychlosti a odezvou 150ms</HTML>
Telecom a GTS si asi konkurují. A servis má Telecom mizerný. V prodejně Telepoint se čeká hodinu i víc.
Richard: Njn, USAci, ale teoreticky na siti kde jsou serviky by to slo ne? Sice ne plnych 100Mbit, ale trochu (hodne) mene
2#lama: připíchni se na jeden ze switchů v nixu a máš Gbit :-))
Ja mam mikrovlnne pripojenie 512/192 a je to jedna z najlepsich moznosti pre pripojenie spolu s Wi-Fi a kablom. Je to vsak nechutne drahe - 1700 Sk.