Pomoc! Bojím bojím.

WC
Pozor, WC je hodně dobrý souborový manažer... jen mu chybí splachovadlo :D

>> to jako že bych se jí nemusela dožít? Že bych tady strašila třeba několik století? :-)))

mohla by ses jí dožít, ale já už bych třeba nebyl u toho, takže bych se nemohl přesvědčit na vlastní oči
Nípal: diskuze o smrti mě zrovna nepovzbuzuje, navíc se to začíná nějak zamotávat.
Mnohem víc mě povzbuzuje, že teď jdu na "čerstvý" vzduch... no to se mně snad jenom zdá?! Zase začíná pršet. Jako by nestačilo, že jsem ráno promokla snad úplně všude... Snad z toho nic nebude
Nahodou... WC je da best! :-)

Jedinej file manager, kterej se vejde na bootovaci disketu dosu :)
Co říkám...Arafat prý zemřel na AIDS.
dobře mu tak, měl bejt věrnej tý jeho ošklivý zlý ženě
nebo neměl olizovat záhodový prkýnka, čert ví, kde to chytl
To ho ty bodyguardi tedy moc "neochranili" :-)
Sojkovec: Hehe no to asi ne :-) I když poslední co jsem slyšela, tak prej umřel na selhání jater...
Já zase slyšel, že teda umřel na AIDS... pač s těma bodygardama .... * ...
Cituji z článku http://www.ceskenoviny.cz/prilohy/arafat/index_view.php?id=100444:

K Arafatově smrti se na webových stránkách objevují nejrůznější spekulace i velmi satirické poznámky. Jedna, kterou cituje server Israelinsider, tvrdí, že Arafat zemřel na otravu mimořádně účinným čisticím prostředkem na vany značky Tilex. Neloajální členové ochranky prý tilexem postříkali vanu už před dvěma lety, avšak vzhledem k Arafatovým špatným hygienickým zvyklostem k otravě došlo až nyní.

Ale nejdiskutovanější příčinou je opravdu AIDS ;-)
Nípal : Nemyslel jsi TC?

Bojim Bojim: Já také, ale více chřipky. http://www.novinky.cz/02/35/60.html Jak asi chytím HIV?
Agent 007: WC byl ještě před TC, a taky byl tuším DC a NC, ale jen WC se pěkně hodí k tématu ;-)
>> Jak asi chytím HIV?
to si říkal každej:)

ale je to fakt, myslim že když víš s kým spíš a nepícháš si, tak se bát nemusíš...
> I když poslední co jsem slyšela, tak prej umřel na selhání jater...

Nicmene fakt je ten, ze na AIDS se neumira primo. HIV oslabi imunitu natolik, ze zemres na nejakou banalitu nebo prave selhani organu.
Jak se můžete nakazit AIDS (SIDA/ICV - HIV/SoICV):
I. Sex s nakaženou osobou
II. Kontakt s krví nakaženého
III. Přenos z matky na dceru
IV. Pomocí Internetu. Nikdy neklikejte na přílohu yasser.scr nebo arafat.doc.pif !

A pozór, nepleťte si viry yasser a sasser.