Máte žízeň u PC?

Když sedíte u PC a máte žízeň.Zajde te si pro pití?
Jiste, nejlepe pro lahvace :)
G10
když sedím u PC a dostanu žízeň, vypnu ho a jdu do hospody :)
Bery: Jo,jo.:-) A v případě, že se mi nechce nebo nemám prachy, použiji Sojkovcovu metodu...
Taky si občas na to pivo zajdu s tím rozdílem, že PC vypínám jen několikrát do roka při manipulaci s hardwarem.
Bery: nejoblibenejsi reseni, jenze obcas jedna kapsa prazdna a druha az se ucho utrhne :-)
teda ja u pc piju vodu se stavou :-)) ...jen jednou jsem se tu tak ozral ..ze jsem to pivo vylil na klavesnici a druhy den (v nedeli) jsem musel shanet novou
Hi, I'm back!
--------------------
Já pro pití nechodím protože ho mám u stolku s PC ;-)
hanyZ: já když nemám prachy, tak si dam doma nějakou limonádu :)
alkohol doma nepiju, nějak to neni ono :)
No ja piju u kompu zasadne Aquily. Kupuju tak 3 baliky tejdne (kazdej 6 flasek=9 litru). Kdyz je peknej den, tak vypiju treba 4 flasky, kdyz ne, tak jen 2 :D
++ Nejhorsi jsou sprinty pro dalsi flasky :D
#lama >> 4 flašky vody... nečvachtáš při chůzi? ;-)

U kompu vodu, kafe nebo víno... pivo mi k tomu nějak nepasuje :-/
No ja cvachtam 20× denne na zachod :D
Freya: Voda OK, kafe OK, ale víno? To bych byl moc veselý :-) Pivo je mým favoritem.
Jedine Matonku a kdyz je nejhur tak cajicek.
Kit >> já to víno totiž nepiju z půllitru, ale z likérové skleničky :-)
Já čaj zásadně ne... postavím na plotnu konvici a jdu pracovat na počítač a pak za hodinu : konvice je v .............

Voda: slazená-supr, přírodní-ble
Kafe : fuuj! Mně kafe vadí i s mlékem...
Víno : jsem abstinent ;-)
Sprite : švanda je, když je ten Sprajt na klávesnici.

Jinak vydržím dlouho bez pití a proto na záchod chodím 2× denně.
Michael Le: Pitný režim nedoporučuji zanedbávat, ohrožuješ tím své zdraví

Freya: také jsem už uvažoval o půllitrové likérové skleničce :-)
Kit> já ho nezanedbávám ;)

>>Jinak vydržím dlouho bez pití<<
Sice vydržím, ale nezkouším to uplatňovat. Já piju pravidelně (u večeře vypiju dokonce 1 litr a pak se mi nechce už vůbec jíst ;), akorát když jsem u PC, tak chvíli nepiju ... to jsem chtěl říct :)
Michael Le: Kdybych u PC nepil, tak bych asi uschl, protože u něj strávím 6-12h denně. Jíst po večeři? To je zlozvyk. I ta večeře se má dát nepříteli :-)