Jak Niky ke jménu ANTONIA SALIERI přišla

Čus lidi říkáte že mám přezdívku (AS) jak z telenovely, to ale není pravda. Ke jménu Salieri jsem přišla jednoho deštivýho dne kdy můj maniak mafie řečený bratr prohlásil: Ty seš úplnej Salieri. toto jméno mi zůstalo. a ke jménu Antonia jsem přišla jednoho hezkýho dne: Na intru na stránce tuším www.findagrave.com jsme s holkama z hecu hledali informace o nějakým Salierim a našli jsme ANTONIA SALIERIHO (Antonio Salieri), který byl hudební skladatelem. Holky mě přezdívají takto už dlouho a mě to nevadí horší je když mi někdo řekne mafiánko. To normálně vystartuju to ten dotičnej jde. Tohle je story tohoto jména.
Jo tak to fakt bylo. Ale taky si vzpomínám jak jsme s tvým bráchou potají čuměli na Kmotra, kterýho jsme měli zakázanýho a tvůj bratr to neprásk. To byl normálně zázrak!
Jezis ale prosimte koho to zajima, nam je to tu @!#$, do toho jaka si seriozni mafianky a jak to tem co ti nadavaj vzdycky nandas...kua chovas se jakobys byla naka star nebo co?


----==== SES NAM UKRADENA====---
s tim jak vzniklo tvoje meno, jak si vyrustala...jezis...zapomela si rict jeste kde mas matersky zanminko...


sorry ale todle me uz tak hrozne rozesmalo i nasralo az uz nevim :D
To jen pro informaci Tomma. Jenže já žádná mafiánka nejem možná vám tak připadám, ale nejsem i když se tak někdy chovám.
Nojo my vime ze si tvrda holka...mas u me muj respekt
Jezis ale to je takova sranda ja nemuzu :DDD
Poisoner: Rekni kde ses takhle naposled pobavil...
Jo, Salieri byl sokem Mozarta.. no a?
Nyky rekni nam jeste neco o sobe :o))
jinxx: no prave ze bavil, ale hooodne davno :))

NYKY: Uka nakou tvou fotku at posoudim jak si kradna a sexy tvrda blondyna: D
Aspoň je švanda ne?
Jo z tebe hrozna
Niky, nic si z tech starejch, chorejch, suchejch, polorozpadlejch starců nedělej! Jsi skvělá, otevřená, inteligentní a jistě i krásná mladá holka a oni Ti jen závidí Tvou svěžest, rozhled, nadhled i podhled. Jen tak dál!

Btw. jak jsi vlastně přišla o to panenství? Jednou už jsi to tady nakousla, tak nám to dopověz...
:DDDD Me je 13 :DD
Já nic nenakousla a o panenství jsem nepřišla
Tak nakousni a třeba přijdeš...:-)
waw, to tu je teda fakt zaujimava debata, od vzniku nicku az po to ako dosla o panenstvo:-D
no tak niky neboj sa a prezrad nam co sa stalo;-) a posli fotku nech posudim co si zac
--------------------------
keby nietko nerozumel po slovensky, tak ma smolu...
No, ja nekde cetl o pripadu deflorace salatovou okurkou :-))
>To jen pro informaci Tomma.

Heh. Sem potěšen.
Tomm: dokonce se ti dostalo "vlastního" vlákna...:-)
all: trochu se děsím jaké personálie nám tu ještě Niky zjeví :-))
Mě děsí všechno, nejen ty personálie :-)
To jak jsem přišla o panenství nikomu vyprávět. jelikož jsem to nedělala. Brácha by moh o svejch věcech vyprávět jenže zase sedí u Mafie.
Teď už ne, teď sedí ségra u Zoo Tyconu
Mám trumf. Já u MOHAA.
KOHO TO ZAJÍMÁ?
Nikdo se tě na tvý panenství neptal, tak to sem necpi!
Bože co se to tu děje...
... but something goes wrong ...