Pár otázek

>> Sojkovec: Každý může mít svůj vlastní smysl života a filozofové mu do toho nemají co kecat.

Jenze co kdyz se tim smyslem stanou prave drogy?
Tak v tom případě je ten život zpravidla o něco kratší. Jsou smyslem toho drogového života i absťáky?
Majkls >> o to se nikdo nehádá... ono v posledních pár desítkách let stejně skoro všechno vychází od Elvise :-)))

Sojkovec >> Filozofové do toho kecat nejspíš můžou, ale to je asi tak všechno, co s tím můžou dělat :-) Nikde není psáno, že si ten dotyčný musí nechat poradit.
A když se někdo ufetuje xmrti, bývá to povětšinou jeho vlastní chyba.
Jestli znáš pojem "Zlatá rána", tak je Ti jasné, že ne vždy je to chyba.
Ta zlata rana muze prave byt ta chyba...

>> Jsou smyslem toho drogového života i absťáky?

No, me se neptej, ja s tim osobni zkusenosti nemam, ale rekl bych ze tezko, pac to je prak prave to, ceho se chteji zbavit, dalsim uzitim drogy.
> ne vždy je to chyba.
To bude asi pravda. Chyba je nechat se vtáhnout do závislosti.
Freya> dojdi nekdy na irc, (server irc.efnet.net, #ibryle), tam si dom me muzete rypat s Ypkisem (dela se metlosem[podle tebe jim i je]) oba. Jinak Nightwish, Blind Guardian, Within Temptation, soundtrack z amelie z monmarteru, ozzy(zaminka), jenifer lopez (nevim jak se to pise... delam si prdel :}) a jiny popy, k tomu IRC, byli bychom radi kdybys nas navstivila (kdyby nejaky technicky problemy nastaly, zeptej se, ale ja ti asi neporadim :})

PS.: mam problem s pravopisem :}
>> o to se nikdo nehádá... ono v posledních pár desítkách let stejně skoro všechno vychází od Elvise :-)))

Tak, tak, rock'n'roll je základ veškeré moderní hudby....
no dobře :-). V jedno příspěvku to vyznělo... Nebo sem možná blbě čet. ajaj. No to je jedno.
Každopádně; ke smyslu života: Existuje několik druhů lidí:

a) lidi, co se snažej něco dokázat
b) lidi, co hledaj v životě vzrůšo
c) lidi, který žijou že žijou

možná jich bude víc. Ale teď mě jich víc nenapadá :-).
ehm sou tri druhy lidi
a) ti co pred sebou maji misu koblih a nic je nenapada
b) ti co maji pred sebou misu koblih predstavuji si jak je hazi po ostatnich v v kavarne (kde mimo jine sedi)
c) ti co je zacnout po ostatnich hazet

(C)Saturnin
Jsou 3 druhy lidi:

Ti, co umi pocitat a ti, co neumi.

(Murphy)
Lidé se dělí do 10 skupin:
- ti, kteří umí binární kód
- ti ostatní
Metal & oblečení:
Znám frajera z právního oddělení, jezdící do práce zásadně v černém obleku na Harleyi, když je chladno přehodí navíc křiváka. Metalista jako řemen...ovšem v budově ve výtahu to nepoznáte.:o)

Marihuana & drogy:
Co já vím, tak závislost na marihuaně nebyla zatím vědecky prokázána. Na druhou stranu většina, co tuto drogu užívá "vytrvale", stejně časem přejde na něco tvrdého a jestli je v tom jointu tráva nebo hašiš nepoznáš. Hašiš už je přeci jen trochu chemie a to už je zlý. Jestli je ten dotyčný člověk hodně hubený a pořád hubne, tak už lítá v tvrdých drogách. Po trávě má člověk spíš hlad ještě větší. Tak jako tak, dle mého je marihuana drogou, má spoustu rizikových dopadů (poruchy paměti, deprese, poruchy soustředění etc.).

Vážná hudba:
Od metalistů bych to nečekal.:o) Mozart - Serenade Nr.13 G-dur, Beethoven - Piano Sonate Nr.14 in Cis Moll atd. atd. Každopádně vážná hudba je nejlepší pořádně naživo. To je teprve zážitek. No ale do auta mám stejně radši Rammstein...otačkoměr je raději.:o)

BTW: To se snažíte nově definovat pojem ironie? Schovávat solidní diskuzi do takovýho vlákna? :op
>> Lidé se dělí do 10 skupin:
>> - ti, kteří umí binární kód
>> - ti ostatní

Tak tohle je povedeny :-))
Lada> synku, kolik ti je? xD
Pat:

Anička "Dajdou" by řekla tventy tů....proč taťko? :o)
Jen sem si cel overit jestli nekdo nejses.. pripojeni i styl mena sedi :)
Pat:

A jsem? :o)

Jo připojení...škoda mluvit. :,s
nejses, ten onen ma vystudovano a profesionalne programuje 10 let :{
Kdo umí ten umí...ne že by bylo co závidět...teda asi jo, ale v práci čučet třeba deset hodin do monitoru, tak mě to už doma nebere.