Pár otázek

100 :D
Nezalezi jen na hudbe, ale i na textech pisni... To ma na vse velky vliv. Osobne si nedovedu predstavit obsah textu pisne od Cradle Of Filth nebo Fear Factory interpretovanej Britney :-)
Je to souhrný. některou hudbu poslouchá proto, že je zajímavvě napsaná melodie (ve více případech), některou kvůli textům. Řekl bych, že např. Landa je takovým klasickým interpretem písniček textovek. Neříkám, že nezpívá i jiné. Kvůli melodii jsem poslochal jednu písničku Toma Jonese. bylo to pro to, že byla zajímavě provedena. Pak je tu hudba, kterou posloucháme rize kvůli melodiím. A to dice hudba vážná.

Je to každýho věc, co poslouchá.
Freya> co na to rict? odsouhlasilas me co sem rikal :)
Sojkovec >> ... taková parodie na CoF nebo FF by možná měla něco do sebe :-)

Pat >> Jednu věc jsem ti teda určitě neodsouhlasila, a to je urážení slušného metalu hozením do jedné krabice s Shitney. To jsem ještě nerozdýchala :-(

Když tu Majkls naťukl tu vážnou hudbu - posloucháte to někdy? Já nijak zvlášť, ale takový Wagner není vůbec k zahození...
>>Linx: a to ja nesouhlasim, fetaci sou zavisly, hulici ne, delaj to pro pobaveni .. bud fetak a za nedlouho umres, hul a dostanes mozna tak rakovinu plic :-D

Moc feťáků a huličů si v životě neviděl, viď? Já znám pár kluků, co jsou na trávě těžce závislí a pár jich už má z toho těžký schízy, jeden už začal mluvit i o tom, že se zabije... to myslim smrtelně vážně, na trávu bacha...
>> Já znám pár kluků, co jsou na trávě těžce závislí a pár jich už má z toho těžký schízy, jeden už začal mluvit i o tom, že se zabije...

Neverim tomu, ze huli JEN travu... U me v okoli se pohybujou takovy ti pernikari, kteri huli jen tehdy, kdyz zrovna nemaj piko, a prave ti jsou tak ulitli, jak rikas.
No z pohledu zákona, ať chceš nebo nechceš, jsou huliči feťáci.
Sojkovec: Opravdu jen hulí, znám ho dobře, chodí se mnou do třídy... právě proto vím, co vše se mu honí hlavou, občas se mi v hospodě pochlubí...


>>Sumix: No ja musim souhlasit, hulic je opravdu fetak :))) Nemam rad fetaky...

...že by další pleška? :)
Bery: tyhle lidi to dovedou bezvadne maskovat... Nejde to tehdy, az kdyz se jim podivas na ruce.. :/ Ale je-li to pravda, je zralej na psychiatra. Za to nemuze trava, nybrz je to v nem. Takovy stav pak jakekoliv psychedelikum muze z latentni podoby previst na dusevni chorobu. A taky casto prevede. A odborna pomoc by mu jedine prospela.
Na ničem jinym určitě neni..
Určitě za to může tráva, protože on už to hulí pár let a to denně (jako cigára), většinou to už ani nedělá kvůli náladě, ale ze závislosti...
>> a to denně (jako cigára)

V tom pripade to nema cenu komentovat. To je jako vypit denne nekolik flasek tvrdyho.
To zase ne, on si dá třeba 4x denně dva prásky něčeho lehčího, aby se nezhulil. Když se chce zhulit, tak si dá jointa
A tak ci onak, mel by s tim prestat. CIm driv tim lip. Nedela mu to dobre.
já mu to říkam furt
Jo, to nestaci, predevsim musi sam chtit a mit tu vuli, paklize ji nema, je to spatny.
Vůle nestačí, je nutné dát svému životu smysl. Podle popisu se obávám, že bez cizí pomoci se z toho už nedostane. Doporučuji návštěvu psychiatra.

Jednu kamošku jsem viděl před několika lety často zfetovanou. Pak jsem ji dlouho neviděl a nedávno jsem ji potkal po návratu z léčebny. Evidentně jí to pomohlo, ovšem teď záleží na ní (a také na okolí), zda se udrží. Tenkrát mi také tvrdila, že je v pohodě, že si dá jen sem-tam a z ničeho nic se stala závislačkou.
freya > jo vazna hudba je gud, ale nejak se v ni nevyzivam, ale slunecni sonatu od Beethovena si rad poslechnu, je videt ze asi nejses takovej barbar (metalista) jak se na prvni pohled zda :} (neber to vazne, su jeste malej :})
Panebože, co se to tu děje?:o))
Normální diskuze. IMHO je lepší se o něčem klidně i dohadovat a vyměňovat si názory, než jenom tak žvatlat o ničem.

Pat >> metal je přece mladší příbuzný vážné hudby :-)
freya > coze? :}
Pat >> Poslechni si třeba Haggard (nebo něco jiného symfonického), a uslyšíš, co myslím...
Tak, a teď pověz, co posloucháš ty, ať si taky trochu zarýpu ;-)
Kit: Pravdiva slova. Nicmene nad smyslem zivota si filozofove lamou hlavy po cela tisicileti.

>> že si dá jen sem-tam
Zalezi na tom ceho. U heraku ani pika tohle NENI mozny, tam si nejde dat "sem-tam", staci jednou, a je to v pytli.
Metal nevychází přímo z vážné hudby. Vychází z rocku. Ať chcete nebo ne.
Sojkovec: Každý může mít svůj vlastní smysl života a filozofové mu do toho nemají co kecat.