Co si o mně myslite? :D

Ou jeeee, uz dlouho sem nezakladal, tak proc ne nejakej neinteligentni a blbej thread ne? :D Ne, ted jako vazne ... jako fakticky, jako ten ... Spidla .... proste narovinu, dikes, hned sem zpet (zadny pomlouvani za zady :DD)
No, myslim, ze jsi mirne #lamiozní ;).
Huhe? heh? co? :DD
Co si o tobě myslím? Máš někdy svý názory, za kterýma si stojíš, ale aspoň je to fér :) Ale jinak nic ve zlym
Co se divis, nikdo holt neni dokonalej...ale #lamiozních lidí taky moc není, aspoň myslím:))
Levitus: Ja vim, ze jsem lama, ale jen sem nepochopil to lamoizni :D jako lama to jo :D
#lama: No, ja te nijak vic neznam...jen jsi mi parkrat poradil co se tyce webu ci jinejch ptakovin, co se vylíhly v mý chorý mysli (jako třeba před chvílí:)). Takže nic proti tobě...:). Svuj vztah k tobe bych proste shrnul jako lamiozni:))
Este ze lamoizni a ne dementni :D
No, to zatim nevim, ale nezdas se byt, vzdyt do klavesnice to vypada, ze i tukat umis:))
Myslim si, ze mas fajny blog :) ale nelibi se mi ta oranzova.
Nic dobrého ty zahešovaná lamo!

Ne, prostě jsem si nemohl pomoct:-) V podstatě si myslím, že jsi docela sympatický kluk i když je těžké říct, jestli jsi sympatický a taky jestli jsi kluk (Přece jen TA lama rodu ženského:-)
Spokojen? :-)
hanyZ: hehe, zahashovana lama, to sem este neslysel :D
Btw proc mas velke Z? Nejaky trend?
#lama: Ani nevím proč velké Z. Vypadá to zajímavěji. Možná abych tím dal tak nějak najevo, že nejsem Hanyz jako Honza, ale prostě hanyZ jako hanyZ :-)

A proč ty ses zakomentoval? :-)
hanyZ:
no bud:
1) Jsem se schovaval :D
2) Jsem lama, to se vi, ale lidi s nickem "lama" je hodne, tak me napadlo dat tam #lama a je to, jedinej problem jsou domeny a maily. Maily s "#" jdou, ale BFU jej neumi napsat :(
Uz psat nemusite, jedu pryc, na necely tyden. Mejte se pekne, bye bye.
to se někdo má, nás ve škole ještě pořád dusí... užij si to :-)
odsuzuju te (#lamo) za tvoje jmeno :}
Je těžký mít dobrej nick a nezalíbit se jím ostatním. Navíc TA lama je sice rodu ženského ale můž mít snad i samce a je to TEN samec a najednou TEN lama
No IMO je to TA lama a TEN lamer, ale asi je to vec nazoru :-)
Njn, Sojkovce, ale #lamer vypada blbe... :(
Když to tak zpětně promýšlím, není #lama náhodou irc kanál? :))) a pokud ano, tak na kterým serveru? :D
ircnet, efnet urcite, na ostatnich sem nezkousel
Jseš super....super a ještě jednou super.
Jo a ještě ...
to mělo být, co si o tobě nemyslíme... ach tak....
nemyslíme si, že jseš:
cl e b i l
exot
ichtyl
fukáč
MLe: Tady je, co si myslite, ne opak jako u Cvachty :)