Flame - XHTML vs. HTML

jkt: mel jsem radsi hodit do googlu define:PPP pred vymejslenim kecu :D
"Btw XHTML je jednodussi nez HTML, nemas tam zbytecny atributy a tagy, ktery se daj jednoduse nahradit CSSkem."

v XHTML je tech zbytecnych tagu vice... a hlavne povinnych atributu, jeezisi...

ne, v HTML je to proste rychlejsi, rikejte si co chcete, ja si za svym stojim. IMHO mi jde jen o flame, zabava preci musi bejt :)
v HTML je vic tagu a atributu, to nezapres. v XHTML je jich pulka v haji a ta druha pulka je povinna
To není pravda... v html ty tagy a atributy psát NEMUSÍŠ
Asi takhle, bavím se o zdrojáku, ne o tom, co se píše v normách
No nemusis je psat, ale jsou tam, takze HTML je slozitejsi
na to jsem se nikde neptal... já mám TEN NÁZOR, že v XHTMLovským zdrojáku vyplýtvám více bajtů na tagy než v obyč HTML. XHTML je prostě jen šaškárna pro pocit modernosti, nic víc.
Delam jen osobni veci v XHTML, ktere se na netu nikdy neobjevi, pouzivam XHTML, nejake saskarny nedelam, chapes? podle me je to budoucnost, tak proc to nepouzivat.
Je to každýho věc proč to nepoužívat, jen se mu to může vymstit v traficu :) (teda ne, že by XHTML stránky byl navštěvovanější, ale mají větší objem, než TYTÉŽ stránky udělané v HTML)
Ten objem se strasne znat, tech par minibajtiku, kdyz se podivas na zdrojaky Yahoo, Google apod., tak ti maji jine starosti.
prijde mi to cely hodne ulitly. starosti s tim, jestli mi xhtml sezere o 120B vic, jsou imho zbytecny. kolik ti zabiraji obrazky? jestli ti jde o flame, tak vymysli neco uzitecnejsiho...
Kazdymu vyhovuje neco jinyho, ostatne, funkcnost, vzhled i pouzitelnost webu urcite nezavisi na tom, jestli bude napsan v HTML nebo XHTML
I 120B hraje roli ;) Já jsem skrblík, já šetřím, kde se dá... kupříkladu grafiku se snažím nepoužívat vůbec, nebo se musí vejít do 15 KB ;)
120B je mene nez 1% z 15kB. jestli te to sejri, komprimuj stranky bzipem.