flame?

jo, pri drzeni pravyho mysitka. user-frinedly, isn'i it? :-(
jkt: a pro co je KDE gui, kdyz ne pro linux? dost jsi me rozesmal :) Ja zil v predstave, ze si v linuxu mohu vybrat z nejakeho GNome, textoveho rezimu a, prekvapeni, KDE :)
Nípal: Pro linux/unix/bsd existuji 10ky (slovy desitky) ruznych gui, z nichz gnome a kde jsou asi nejpropracovanejsi, a tudiz nejpouzivanejsi..

A protoze KDE i Gnome jsou free-software s otevrenym kodem, muzes si je zkompilovat vlastne na jakoukoliv platformu....
Tak jsem zjistil, že internet explorer je ještě větší p*ča, než sem si myslel...
viz. CSS
IE- CSS1
Firefox- CSS3
FF neumi zcela CSS3, jen utrzky, ale to je pochopitelne, protoze CSS3 este neni uplne. CSS3 taky dobre umi Safari.
Sojkovec: to jo, ale jkt rekl cosi jako "kde neni gui pro linux" ;)
Bery >> CSS by byl přímo utopicky mocný nástroj, nebýt toho, že IE je totální mrzák :-/
Freya: To jo, no... Já právě do teď používal jen jedničku... A teď mi kámoš ukázal ukázal věci z vyšších verzí a je to fakt moc hustý...
Nípal: je to pravda, KDE je graficky desktop manazer, pouzivajici X server
prave, ze pro nic :-). ne, KDE *neni* zadny GUI pro linux. KDE (Gnome,...) je desktopove prostredi, v soucasnosti integrujici window manager (wm, napriklad kwin) + nejaky ty "klikaci vecicky". (btw sojkovce, diky za podporu.) tolik flame, nyni budeme pokracovat konstruktivneji:
v tvych tvrzenich je chyba, pac nemas definovany GUI. cemu rikas GUI v souvislosti "KDE je GUI pro linux"? GUI znamena graphicall user interface, KDE je "a powerful Free Software graphical desktop environment for Linux and Unix workstations. " (http://www.kde.org/)

+ taky doporucuji procist http://www.kde.org/documentation/faq/introduction.html#platform
Zdá se mi to, nebo kazdy flame nakonec vzdycky sklouzne k linuxum?
Asi jsem zaspal, ale nepřipomínej mi flame... zní to jako frame.

-------------------------------------
Btw. aneb v duchu pořekání...
... Míro, ty jsi našel nový způsob výdělku peněz ? ;-)
>>Zdá se mi to, nebo kazdy flame nakonec vzdycky sklouzne k linuxum?

To se ti nezdá :-)
:-), o cem jimy se da lip flamovat?
vazne, kdyz hodis diskuzi m$ie vs. opera vs. mozilla vs whatever, stejne nakonec nekdo nadhodi, ze konqueror je taky good, galeon ne, a uz jsi (ve vetsine pripadu, ano, konqueror je nejen na linuxu ;-) ) v linuxu...
Jojo, Windousux vs Tux... :-)
"I like Linux because it's like a tee-pee - no windows, no gates, Apache inside..."
jkt: Jo, tuhle vetu znam :-))
A nenapadá vás někoho, jak zničit Microsoft? Mně už začíná dost vadit... Za chvíli si asi rozbiju stolek pad PC, klávesnici atd. Občas to bejvaj docela velký rány, když mě win na*ere :)))
2bery: Tak nemíř na stolek, ale přímo na PC. Účinek je to rychlý a navíc se toho mrkvošrouta zbaviš:-))
Když už jsme u toho linuxu. Teď to právě berem ve škole a vyučuje nás takový zarostlý strejc-krakonoš, neurčitého věku. Místo slova Windows používá slovo Shity. Takže třeba vypráví: "A v tom je rozdíl mezi Linuxem a Shity" nebo "No a v Shitech se používá todleto" atd. :-)) Fakt sranda. Toho, kdo si u něj v hodině pustí Woknouše, skoro vyhodí ze třídy. A furt nás nutí používat VI-editor a když jsem k editaci nějakého texťáku používal Midnight Commander, argumentujíc, že se mi nechce používat textový editor, u kterého se musím zpaměti naučit 3000 příkazů, tak mě málem zabil...;-)))
Proč taky nenahodit flame o Kindlovi ;-)
hanyZ: hod mi na nej maila, ja ho proflamuju. vi nemam rad, nano rulezz ;-). co je to za skolu? ze bych neco takovyho zaved u nas?
a na vi ti navic staci jeden prokaz, ":wq", to je jistota ;-).

2 bery:
mno, a proc nevednout hlavu, nesmazat widle a neprejit n necemu jinymu :-) ? vyber je sirokej...
Dyť já už většinou používam jen linux, ale nebere mi můj modem, tak občas zajdu na win, abych mohl na internet...
co je to za modem? co pouzivas za distribuci & verzi kernelu? ale jo, s winmodemama jsou trable :-(. support@jkt.wz.cz, at to nemusime resit tady na foru.