Webzdarma stoji za hovno!Co sy mislite vy????????

fohl je dalsi maly ujeceny decko jako pan Hot.Strike ?

2Fohl> troglodyte :)
:) Ne,jedna se o toto 14 fracka co napsal tenhle nadpis
Nauč se česky pičo
Diky panove, ja uz myslel......vazne, divim se vam vsem....nechte je vklidu a prejdete jinam, jen tim je naserete....
asi mate pravdu,pane,nechte ty deti byt a oni prestanou.A VY
DECKA MAZEJTE CHRAPAT !!!
Je po 22.hod., můžeme se už konečně bavit slušně a na úrovni...?
Ja si myslim, ze spousta lidi ma problemy s cestinou ...
..............
Já sy myslím, že WebZdarma je lepší než IQ těch lidí nahoře dohromady.
Otázka:taky si myslíte že webzdarma stojí za hovno?
odpověď:si myslim že stojíš za hovno ty.
pan fohl by se mel zamyslet.
ach, prominte, pane fohl, ze od vas ocekavam nesplnitelne...
pokud jde o uzasny a superuzasny nixnet, tak o serveru, ktery vklada reklamu do hostujicich stranek pres popup, si budu myslet asi tolik jako pan fohl... ach pardon pane fohl, opet jsem nadhodnotil vase schopnosti...
co tedy dale autorovi onoho "hov.." vyroku sdelit?
at si na to prijde sam.
neznate nakej hodne dobrej freewebhosting???? nemusi bejt ceskej!!!
Jo Webzdarma.cz
nezna nekdo nakej dobrej freewebhosting ne ceskej!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????
http://www.host.sk
Co mas proti ceksym hostingum?
kolik dva host.sk mista??
ja si myslim, ze se to stat muze kazdemu, neco podobneho se mi nedavno stalo a moje vina to nebyla
jsi uplnej debil, ty by jsi byl ochotnej si kout server za statisice a bejt trvale pripojenej na net?? to je asi za darmo vole!!! a nemysli si ze bys nemel zadnej vypadek kdyz ani neudela normalni web ty kryple zasranej
Dle meho nazoru za prve, pocitace jsou skoro dokonale, kdyz se neco stane s pocitacem neni to vina pocitace, ale admina, jenomze to ma hacek, admin webzdarma je jen clovek a clovek je tvor omylu schopny, Ti zvas, kteri tvrdite, ze admin je to nejhorsi stvoreni na svete a ze je nespopny atd., tak jste jen lide, kteri v zivote nespravovali, tak velky server s tolika uzivateli a take lide, kteri si asi o sobe mysli, ze jsou dokonali... za druhe si myslim, ze tim omezenim pristupu : odpovidat na prispevky, udelal jen dobre, protoze pak do toho nemluvi lide, kteri tento web jeste nezkusili, nemaji s nim delsi zkusenost a vubec nic o tom nevi...a nakonec za treti. Dival jsem se vsude mozne po ceskem internetu a vysledkem je, webzdarma je nejrychlejsi, ma nejvice weboveho prostoru(spolu s IC.CZ) a podporu MySql, phpMyAdmin je dalsi plus,druhy skoncil IC.CZ je take dobry, ALE nema podporu phpMyAdmin, na ziskani MySql cekate nekdy az 10 dni (ja cekal sest) a celkove se o freewebhosting moc nestaraji(zadna podpora,forum atd.), ale zase jsem neslysel o tom, ze by mel vypadek, pricina asi bude ta, ze wz je tu dlouho a ma o 100% vic uzivatelu, zkuste hlidat 3 lidi a 800 lidi...a jak to asi dopadne...To je asi tak vse co jsem chtel rict, nebot uz me rozcilovalo vase mineni o adminu...Pevne doufam v to, ze se tento problem v brzke dobe vysvetli a nebude se opakovat...MARAC
Tu ze sebe dáláš vola! WZ je náhodou dobrej wh a sem s nimi hodně spokojenej, jenom lama nevidomá takhle může nadávat chudáčkům adminům.
ja si myslim, ze takhle nadavvat na adminy je k nicemu, na lidi, co na ne nadavaja taky a ze komu se to nelibi, at jde klidne na nexnet ci co a nebuzeruje ostatni. me osobne to hodne stve a rvu jak ranena, ale co mam delat. tak budte ticho a jdete treba spat. dobrou.
TO: WsK, jestli to bylo mireno na me, tak sis ten prispevek asi dostatecne neprecetl, nebot jsem se spise snazil rici, ze jsem s adminem, ze se to proste muze stat kazdemu....MARAC
všem adminům přeji hodně štěstí a zdaru při obnovování dat, tohle jsem již zažil jakub
toho blba s příspěvkem „kurvo blbá” si nevšímejte, hodně lidí je tu s vámi a držíme vám palce, je to nějakej vesnickej křupan bez mozku, asi nějakej neúspěšnej admin :-)))))