Webzdarma stoji za hovno!Co sy mislite vy????????

Kurwa je to stary a na php pomaly srac od zacatku!
Raději nemyslet, protože někteří lidi myslím prdelí .. a vymyslí to "hovno" ..
to samy.... celkove byl dobrej as na nejaky vypadky... ale todle me fakt silene nasralo!!!!!!!!!!!!!
Praboha, uz zase tenhle !!! :-((
Prestanete sem uz konecne psat tyhle veci???
ne ne ne a ne!!!
nestoji... ukazte mi lepsi hosting v CR...
Nejvíce kritizují ti, co toho nejméně vědí. To musíte prznit i ten náš milovaný jazyk?
karosh: ic.cz
A jak jsi s tím jazykem zamilovaný dlouho??? A to je nějaká nová uchylka?
Tu neznám. Musím si vzít nějakou encyklopedii. Já znám takové obyčejné jako např.: pedof..., zoof...., nekrof...., ale s jazykem.
Webzdarma nejlepsi hosting v CR neni... Suverene nejlepsi freehosting byl Nixnet, pak kdyz ho prebral pes.cz tak se z neho stal hodne prumernej hosting... (jen tak mimochodem, s pes.cz mam jako s placenym hostingem velice spatne skusenosti - nejhorsi placeny hosting v CR). A v soucasnosti je asi nejlepsi www.ic.cz. S webzdarma sem po prechodu z Nixnetu mel hodne velky problemy a to nejen po prechodu z Nixnetu...
dvori fakt nixnet byl good
www.ic.cz
PRavidlo číslo 11 .
Je zakázáno na server nahrávat soubory větší ne 500 kB. Po předchozí konzultaci, může administrátor serveru IC.cz k tomuto pravidlu udělit vyjímku.

A to je pro mně problém !!!
500kb?To je vo hovnu.Skuste http://www.nixnet.cz
Já sy nic nemislým. Raději si budu něco myslet, ale o tobě jako autorovi.
Stan
eeeešeč
Modeleme se!
No jo mislet a myslet je rozdíl ..
Zruste tento diskusni prispevek........pocitac je jen technika, ktera neni bez chyb....jako my lide....viz Martin Fohl.....a spol......
Nemelo by to znit spis nejak takto:
"... technika neni bez chyb, zato takovy Martin Fohl ... " ? ;-]
Používej cizích slov jejichž význam je ti plně znám. Slovo MYŠLENÍ to asi nebude, když ho dokážeš napsat dvakráte za sebou a to jednou nemIslím a jednou mYslím. Tak jak je to správně???
V PRVE RADE SI MYSLIM ,ZE JSI NEJAKEJ USMRKANEJ BLBECEK,CO NEUMI ANI PSAT SPISOVNE CESKY :))))))
BEZTAK JSI USMRKANEJ 14 FRACEK CO NEMA NIC NA PRACI JEN TADY BLBE KECAT-MAZEJ SPAT !!!
Lidi tak se necilte, najdete snad u nas web, ktery by se vyrovnal webzdarma - ja myslim, ze ne. Verim, ze to chlapci daji do poradku, nebot
tam mam i ja dost dat a vse bude fungovat dal....
To patrilo komu ?
V mé odpovědi šlo o ironickou narážku na téma od Martina Fohla, český jazyk ovládám skvěle.